TV8 Doğduğun Ev Kaderindir - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Haberlerden kaçarken TV8 de tekrarına denk geldim..İlk kez izliyorum; ilginçtir ki reklama girene kadarda kanalı değiştirmedim.....

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haberlerden kaçarken TV8 de tekrarına denk geldim..İlk kez izliyorum; ilginçtir ki reklama girene kadarda kanalı değiştirmedim.....

Konusu güzel, bir kaç karakter dışında şimdilik sorun yok gibi dizide beni için. İleride bozmaz umarım. Tavsiye ederim izlemeni. :)

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Twitterda türkçe dışında, her dil yorum yapılıyor bu diziye... Şuan türdikkat yeni bölümü izliyorum... Dizinin başı, sonu birbirine girik bende ama anlamsızca sarıyor bu dizi adamı yaw

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy sanırım forumda pek seveni yok ama dizi Ab de Atvyi zorluyor, bence Atv ui Ab de geçecek bu dizi. Annem bile gerçek hikaye, ibretlik izliyorum diyor, yoksa hiç bakacağı tür değil.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Emre Ozansoy sanırım forumda pek seveni yok ama dizi Ab de Atvyi zorluyor, bence Atv ui Ab de geçecek bu dizi. Annem bile gerçek hikaye, ibretlik izliyorum diyor, yoksa hiç bakacağı tür değil.

Bir kaç kişi izliyordur yine forumda. Ben seviyorum, Demet'i dram da görmek hoşuma gitti. Hikayesi çekiyor kendine, tanıtımları merak uyandırıyor.

Dediğin gibi ATV'yi AB'de baya zorlar, geçmesi de muhtemel. Geçerse şaşırmamak lazım. :)

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Hayatta bu kadar iyi ve merhametli olmayacaksın abi ya... Oturup yeni bölüm tanıtımına kadar bekledim o derece hapsediyor dizi.