Dizilerin Yeni Bölümleri Ne Zaman Geri Dönecek?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
resized_cf85e-b308b576tvlogo2016.jpg

Dizilerin yeni bölümleriyle ne zaman geri döneceği belli olmaya başlıyor. TRT 1 hariç diğer kanallar dizilerini öbür hafta yayınlamayı düşünüyor. TRT 1'in ise bir süre daha dizi yayınlamayı düşünmediği öğrenildi. Öte yandan bu arada hafta sonu eğer ATV reytinglerde çok iyi giden Kardeşlerim'i yayınlarsa FOX'un da Dokuz Oğuz’u da ekrana getirebileceği konuşuluyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Enkazdan hala insanlar çıkarken ve reklam kuşakları açılmazken bugün dönmesini beklemek hayalcilik olur. Birsen Altuntaş da haberinde reklam gelirlerinin düşük olacağından ve deprem bölgesindeki denekler devre dışı kaldığı için izlenmelerin düşeceğinden bahsettiği için gelecek hafta başlamasa bile şaşırmam.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Eğlenceli konusu olmayan dizilerin yayınlanması ne gibi bir sorun oluşturuyor? Birisi bana açıklaya bilir mi? Sanki 7/24 haber yayınlamak deprem sorununu çözüyor mu? Anlamıyorum yorumlarınızı.

Zaten şu an filmler yayınlanıyor, aynı şekilde diziler de dönebilir. Hatta yayınlanan bazı filmler birçok diziden daha pozitif konuya sahip. Mesela dün atv-de olan Mucize filmi gibi.

Tabii ki, reklam gelirleri şu an düşükse diziler ertelenebilir. Amma diğer türlü bence yayın akışı ana kanallarda normale dönmeli (üstte belirtdiğim gibi eğlenceli olmayan içerikler).

• Beğendim
Reactions: mrt-06

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Kanal D sitesinde dizilerin gün / saatlerini geri eklemiş, muhtemelen haftaya yayına koyacak.