Dizi Sektörünün Başarılı Yorumcusu ve Forumun Emektar Üyesi denizz19'dan Bir Başarı Daha!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
IMG_20200917_075511.jpg

Twitter'da yaptığı objektif analizler ve başarılı yorumlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan forumumuzun sevilen emektar üyesi @denizz19 Deniz Tural, geçtiğimiz aylarda Survivor ile ilgili yaptığı bir paylaşımda Acun Ilıcalı tarafından olumlu eleştiriler almıştı ve bunun üzerine Deniz'in takipçisi artmıştı. Dün geceden itibaren Deniz, 10 bin takipçiye ulaştı :Z kendisine zamanında verdiğimiz söz üzerine bu konuyu açıyorum :Z

Denizcim, nice nice başarılara :Z
En sevdiğin Sıla Şarkısı:

İlginizi çekebilir:
Acun Ilıcalı'dan denizz19'a Övgü

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Dosi konu için teşekkür ederim başarı asla tesadüf değildir büyük bir emek ürünüdür bu takipçi sayısı. Doğal ve ham takipçi, diğer sayfalar gibi fake hesaplar değil :A

@xdragxx @Tolstoyevski @serhatt teşekkürler canlar :A
Ve bu başarına en büyük şahitlerden biriyim, bir ara 300-400 diye hesap ederdim :A
Kendi isminle adım adım bu başarılara imza attın 🤗
Konunun son kısmı da tanıdık geldi, telif kullanım hakkına sahipsin nasılsa güzel durmuş :A @Dosi
Yoo ben eskiden de yapardım, Diss Savaşları konumda :A
Sadece alt kısma yazma ve ilginizi çekebilir detayı senden alıntı :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tebrikler @denizz19 :love1: Bu arada hesabın kapak fotoğrafı da harika. :Z

Dün bildirim gelince takipten çıkmıştım, benden sonra biri daha çıkmış ve 9.998 olmuştu takipçi sayın, şimdi tekrar 10 bin olmuş. :F

• Güldürdün
Reactions: denizz19 and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@Dosi konu için teşekkür ederim başarı asla tesadüf değildir büyük bir emek ürünüdür bu takipçi sayısı. Doğal ve ham takipçi, diğer sayfalar gibi fake hesaplar değil :A

@xdragxx @Tolstoyevski @serhatt teşekkürler canlar :A
Hayırdır kimse doğal değil demedi böyle bir açıklamayı niye yaptın? :A Varsa böyle uygun fiyatlara takipçi alma özelden yeşillendirebilirsinsssssss :D