'Dizi Savaşları' 4. Sezonuyla Geri Dönüyor! | Başvurular Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
en iyisi kendinle katıl sen ayoll :A :A :A

images (1).jpg

Seninle katılsam daha çok ilerlerim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Suan 2 dizi favorim ve bir dizi daha varki onla gelende hep ilk 3 te olma kapasitesinde :D
@sokak sanati etiketin gelmemiş :S
neyseki KS olmamiş

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Kaç hafta yarışmış. Aşkı Memnu kabul edildi buda edilsin.s.s

Efsane olacaktı. Ben çekiliyor o zaman.:A
Bencede kabul edilebilir aslında öbür yarışmalarda daha önce yarışıp çok fazla hafta yarışmada olmayan yarışmacılarda kabul edilmişti @Aserat bir değişiklik yap @sokak sanati Kara Sevda ile yarışsın:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Kaç hafta yarışmış. Aşkı Memnu kabul edildi buda edilsin.s.s

Efsane olacaktı. Ben çekiliyor o zaman.:A
3 hafta yarışmıştım sanırım aslında öbür yarışmalarda olduğu şekilde bu yarışmada da çok fazla haftada yarışmada olamayan bir yapımla yarışılabilir tekrar bence bu olmalıdır:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
3 hafta yarışmıştım sanırım aslında öbür yarışmalarda olduğu şekilde bu yarışmada da çok fazla haftada yarışmada olamayan bir yapımla yarışılabilir tekrar bence bu olmalıdır:)
Kara sevda Icerde ekibinin antipatisini kazandi bence cok ilerlemez :)
Suskunlar harika bir secim olur. sen juri olmaya karar verdin. Suskunlari secen zirvemden inmez. yildizlar yarisiyordada final puanlarini kapiyordu zaten

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Kara sevda Icerde ekibinin antipatisini kazandi bence cok ilerlemez :)
Suskunlar harika bir secim olur. sen juri olmaya karar verdin. Suskunlari secen zirvemden inmez. yildizlar yarisiyordada final puanlarini kapiyordu zaten
Tam 5 aydır planlamıştım aslında İçerde ile yarışacaktım ama birkaç saniye ile kaçırdım Kaan için nasip oldu İçerde ile yarışmak,Suskunlar ile daha önce yarışıldı sanıyordum ama yarışan olmamış başta yarışayım diyordum ama bu sezon jüri olmaya karar aldım:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

3 hafta ise izin vermesi lazım. Neyse bi düşüneyim ona göre baskı yaparım.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3 haftaydı sanırım,aslında kabul olmalıydı çünkü başka yarışmalardada kabul oldu birkaç hafta yarışanlar:)

Burada da Aşkı Memnu 3 hafta yarıştı kabul oldu. Ben karar verirsem kabul edilir dur bu bakalım. Hangisinin sahneleri daha efsane.:D
Yaprak Dökümünde Necla Leyla olayından 3 iyi sahne çıkıyor belki 4. Leyla'nın 1 iyi sahnesi var finali performans o. Ferhunde'nin 2 efso sahnesi var. Ali Rıza'nın ölümü var. 7-8 tane iyi sahne çıkıyor.
Kara Sevda'da Nihan'nın ozan'a vedası Ozan'nın ölümünü duyması, Emir ile 4 kavga sahnesi var muhteşem olan. Zeynep ile Emir var 2 sahne. Burada da 8 tane efsane sahne çıkıyor. İkisi de eşit gibi. Ama Nihan'dan dolayı bi içimde kalmıştı Karahat Sevda. Kullanamadığım güzel sahneleri kullanma isteği var. @Dosi galiba Kara Sevda diyeceğim.:Z