eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 4. Hafta Sonuçları

@MasacRE- çok teşekkürler Sarpçı dostum harikasun

Ay Adem yenilecek Ogeday'a lanet olsun. ss

@dizi kolik'ten Yaprak Dökümü için şok ifadeler: "En kalitesiz dizi! Flash TV ayarında! Oyunculuklar bile dökülüyor!" #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

adam en iyi 2.puanı vermiş ama off ya çok zor bi durum
Sert kayaya çarptın Serhan'ım yapacak bir şey yok
Zaten İçerde olmasa Suskunlar, Suskunlar olmasa İçerde şimdiden ilan etmişti şampiyonluğunu

Fahriye tek orada iyi oynamış. Gökçe zaten yaşıyor rolü bence sen ön yargılı birisin.
Niye ön yargılı olayım canım. Bana çok absürt geliyor Yaprak Dökümü, hep bi olmamışlık var. Ayrıca Gökçe ve Fahriye'nin oyunculuk kariyerindeki en kötü işleri Yaprak Dökümü'dür net.

Sert kayaya çarptın Serhan'ım yapacak bir şey yok
Zaten İçerde olmasa Suskunlar, Suskunlar olmasa İçerde şimdiden ilan etmişti şampiyonluğunu
şartlar eşit değil.Benim dizi de güncel olsa
Reytinglere bakma forum dağılmıştı ilk bölümden.Ki zaten En Favori dizi de seçmiştik o dönem.5 sene geçti haliyle gönülden ırak durumu oldu maalesef
ama ejderhayı uyandırdık bi kere rüzgar gibi geleceğiz son haftalara

Ve son oylar başımızın tacı @Dosi'den geliyor. Puan durumu az sonra!

7 - İçerde (Diziyi bana sevdiren sahne.
Kim derdi ki ben bu diziye tam puan verecem.
Sözümü de dinlemişsin. 😛)
7 - Suskunlar
6 - Söz
6 - Yaprak Dökümü
4 - Hayat Bilgisi (Bim'in çikolatalarını gördükçe aklıma geliyorsun.
)
4 - Çocuklar Duymasın
3 - Anne (Daha elenmemişsin.
)

Oylarıma laf etmeyin.
1 ve 2 vermediğime sevinin. 5 puan da vermedim çünkü diğerleri bana daha iddialı geldiği için bir basamak atladım. Başarılar herkese.

Çok teşekkürler kraliçem.
@Çiğdem-

@Çiğdem- sağol. İlk kez teşekküre değer bi oy.

@Çiğdem- saol canım

@mesmeso61 muhteşemsin çok teşekkürler
ahh rica ederim çocuklar aslında alçak gönüllü olup @Bully a teşekkür etmem lazım

zirveye otomatik koyuyor tepkilerinizden sonra gıcık sarptan sahne seçerek sizinde ilk 2 isteğinizi gerçekleştirip baskıları azaltmamı sağladı çok iyi kalpli gerçekten

@Dosi şahanesin Zeyno'm çok teşekkür ediyorum

Zaten biraz da sen beğendiğin için seçtim sahneyi

Aserat gıcıklığına mı 2ciye Suskunları soktun?
aynı puanı vermiş kız

@Dosi sağol. Geçen haftalarda yoktun kullandım Fiko'nun sahnesini direkten döndüm.

4. HAFTA SONA ERDİ!

Yeniden 1. olan İçerde'yi (@Bully) tebrik ederken aynı akşam final yapıp yarışmadan elenen Anne'ye ise geçmiş olsun diyor ve @eskici'yi jürimize dahil ediyoruz.

Ay ağzı olan konuşuyor işte naparsın

Sahne muhteşemdi, Sarp'ım harikaydı

bu haftaki sahneyle senden de puan alıcam