eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 3. Hafta Sonuçları

@Çiğdem- teşekkürler

@S.G.A.T. berbat yine neyse ben de iyi vermedim.
öncelikle neyse ben de iyi vermedim ne demek.Sonradan yarışmada sen değilsin.Herkes emek veriyor.Hatta geçenlerde ÇD sahneleri için youtube`a baktım.Direkt karşına çıkan sahnelerini kullandığını gördüm.Yani pek umrunda olduğu da söylenemez.Millet sahne bulmak için bir bölüm izlerken sen ilk karşına çıkan sahnelerden liste yapmışsın güzelim diziye de yazık etmişsin.Sana tavsiyem milletti oy içinetkilemek yerine biraz diziyi izle.Verdiğim puanlara da saygı duy.Sen iyi sahne bul elbet oy da gelir

Ben sen kötü oy verdiğin için yazdıklarımın sonuna .ss şu işareti koyuyorum ama maşallah sen bayağı içindekileri kusmuşsun. Önüme çıkan sahneleri seçeceğim tabi ki ne bekliyorsun tek tek her bölümü izleyip sahne mi çıkaracağım. Sen de geldiğin tüm sahneler seçilmiş sahneler değil olan sahneler yani bu kadar abartma bence. Ben yarışmada verilen oyları ciddiye almıyorum zaten ciddiye alsam bu güne kadar ohoo. Ben sana takılma amaçlı yazmıştım onları ama neyse böylesi daha iyi oldu en azından gerçek düşüncelerini de öğrenmiş oldum

yok yok.Konuyu farklılaştırma Deniz.Ben seni genel olarak severim karakterinin de temiz olduğunu düşünüyorum yıllardır.O yorum da Kusmak falan da değil.Net bir eleştiri.Geçenlerde araştırma yapmamın sebebi de buydu aslında.Sana sahne falan önermek için daha doğrusu sahne tipini.Ben sana git bölüm izleyip sahne çıkarım demiyorum sadece setiğin diziyi tanıyor olman lazım.Ben çoukluğumdan beri izlerim ÇDyi kahkahalarla güldüğüm onlarca sahnesi vardır ama kullandığın sahneleri tanıdık gelmedi bile.Sadece öneri olarak entel Meltem olaylarından çıkıp.ÇDyi ÇD yapan sıcak aile komedili sahnelerle gelmeni tavsiye edebilirim.Bir de ilk sezon TGRTyle gelme ya orada daha aalışmamış ana karakterler bir birlerine sahneler kesik gibi

Ben tartışmayı da sevmem hele dizi falan konusunda.Sadece eleştiri

Yok Zaten tartışmak için yazmadım o yazdıklarımı ben ÇD'nin tüm bölümlerini biliyorum izlemiştim zamanında ama şu an net anlamda her sahne yok tabi. Hatta birkaç gündür ATv bölümlerini de izliyorum hatırlamak adına. Yani tek başına rahatlığa konmak gibi düşünme. Ayrıca diğer tüm üyeleri de kontrol et bakalım ekstra gidip sahne mi aramışlar

hepsi olmaz ama eskiden bir sey bulurum diyerek eski bolumlere gece gece bakan üyeler vardi biliyorum onu.Sahne secimi sana ait ama tipini degistir.Erkekler uzerine kurulu Meltem,Gonul'un yan taraftan entel entel yorumlar yaptigi sahnelerle buyudu bu dizi.Bunlari kullan derim

Hani Meltem'in olduğu sahneleri sevmiyordun sen .ss ee tamam ben de eskilere bakıyorum taaa TGRT