eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

Bizim dizi bu cumartesimiydi? saati? durum günlemememe yazayim :A
Birazdan tekrar duyuracağım zaten. :A

@Aserat dün paylaştığım tweet ve aldığı beğeni sayısına bak fark-ı ben :A

Bunu beğenenlerden biri de bendim ama sabahında hesabım kilitlendi ve yenisini açmak zorunda kaldım. Uğursuz musun biraz ne. :A

Belki de bu akşamın en mutlu ismi olan @S.G.A.T.'nin oyları:

8 - Kardeş Payı
7 - Yaprak Dökümü
6 - Hayat Bilgisi
5 - Anne
4 - İçerde
3 - Söz
2 - Çocuklar Duymasın
1 - Kavak Yelleri

Hoşbuldum Zeyno, nasılsın :D
Fena ama iyi olmaya çalisiyorum. Yarin biliyorsun önemli bir gün ve çok tedirginim :T: iftarada 2 aile gelecek tüm gün calistim yorgunumda. suan burda biraz kafa dagitma amacli bulundum ama gercektende kafam fazlasiyla dağıldı :A

Fena ama iyi olmaya çalisiyorum. Yarin biliyorsun önemli bir gün ve çok tedirginim :T: iftarada 2 aile gelecek tüm gün calistim yorgunumda. suan burda biraz kafa dagitma amacli bulundum ama gercektende kafam fazlasiyla dağıldı :A

Yarın ne var kız misafirler içinmi diyosun

İlk haftanın şampiyonu olan İçerde'nin yaşadığı form kaybı dikkatlerden kaçmıyor! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi

Kolay gelsin ve yarını da takmamaya çalış kafana, her şey güzel olacak hayırlısıyla :D

Sevindim :D

Yarın ne var kız misafirler içinmi diyosun
Yok canim kontrol var ve tedavi süreci baslayacak. Biraz ağir ilaçlar vereceklermis oyuzden bir süre gündüzleri olmayacam forumda ama aksamlari olacam insallah. gece can catlasa 1 bucuga kadar dururum :A

Yok canim kontrol var ve tedavi süreci baslayacak. Biraz ağir ilaçlar vereceklermis oyuzden bir süre gündüzleri olmayacam forumda ama aksamlari olacam insallah. gece can catlasa 1 bucuga kadar dururum :A

He tmm cnm benim moral bozmak yok herşey güzel olacak iyi olacaksınnn:Dmeleğin olarak sağ tarafındada sol tarafındada olacam ben senin :kissingheart::kissingheart:

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc