Dizi-Film Capsleri & Kısa Videolar

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @MEnes len doğru mu bu? :A Ahahah sizi gidi sizi. :A Eğer doğruysa bana feci şekilde malzeme çıkmış olur. :A The 100'le alay eden adamlar, dakikalar süren bomboş bakışmalı sahneleri (bak daha şu çatışma sahnesinden bahsetmedim bile) izliyorsa ben dalgamı geçerim, kimse kusura bakmasın. :A
İzledim evet. Ben tek sahne ile dizi bırakmam. Genelde başladığım işleri aşırı çöpleşmedikçe finaline kadar devam ettiririm. :A Çukur'a da finaline kadar devam ettim... Çok gömdüm, çok eleştirdim ama kaliteli olduğu dönemleri de söyledim her daim. Objektif bir sanat izleyicisi olarak başladım ve bitirdim. Bunun üzerinden kimse beni eleştiremez, eleştirirse gerekeni söylerim... :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2C487B3C-ACDB-494C-ADE1-4E8806554702.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai @MasacRE @Sherlock @MEnes len doğru mu bu? :A Ahahah sizi gidi sizi. :A Eğer doğruysa bana feci şekilde malzeme çıkmış olur. :A The 100'le alay eden adamlar, dakikalar süren bomboş bakışmalı sahneleri (bak daha şu çatışma sahnesinden bahsetmedim bile) izliyorsa ben dalgamı geçerim, kimse kusura bakmasın. :A
1 buçuk sezon kadar izlemiştim evet :A @Dosi nin attığı sahne sonrası bırakmıştım izlemeyi. @Sherlock ile @MEnes ise sonuna kadar izlemeleri yetmiyor gibi şimdi de heyecanla Üç Kuruş'u bekliyorlar... @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
1 buçuk sezon kadar izlemiştim evet :A @Dosi nin attığı sahne sonrası bırakmıştım izlemeyi. @Sherlock ile @MEnes ise sonuna kadar izlemeleri yetmiyor gibi şimdi de heyecanla Üç Kuruş'u bekliyorlar... @Maskeli Fedai
Özel mesaj yolu ile, foruma çaktırmadan sonuna kadar bizimle Çukur izleyen sen değil miydin hain kütük… Şimdi gelmiş burada inkar ediyor, berabere Heyecanı Yok söylediğimiz günleri ne çabuk unuttun… @MEnes
Üç Kuruş mu.. 😳😳 Kanım dondu.. @Sherlock @MEnes
Yalan…
O zaman dalga geçme sıralamam @MEnes > @Sherlock > sen şeklinde olacak. :A Elime düştünüz. :A
CW dizilerinin müridi olmuş bir adam bizimle dalga geçemez, kabul etmiyorum… :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üç Kuruş mu.. 😳😳 Kanım dondu.. @Sherlock @MEnes
Tanıtımını gördün mü kütük dostum. Romanlar dans ediyor falan. İşte bizim yoldaşlarımız da onlar gibi dans etme çalışmalarına başlamışlar bile. Her gün o müzikleri açıp evde oynuyorlarmış...
O zaman dalga geçme sıralamam @MEnes > @Sherlock > sen şeklinde olacak. :A Elime düştünüz. :A
Neden @MEnes ile daha fazla dalga geçeceksin @Sherlock a göre :A
------

Özel mesaj yolu ile, foruma çaktırmadan sonuna kadar bizimle Çukur izleyen sen değil miydin hain kütük… Şimdi gelmiş burada inkar ediyor, berabere Heyecanı Yok söylediğimiz günleri ne çabuk unuttun… @MEnes

Yalan…

Bak bak iftiralara bak. Bir YALANLOK olmadığın kalmıştı zaten...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yalan…

Tanıtımını gördün mü kütük dostum. Romanlar dans ediyor falan. İşte bizim yoldaşlarımız da onlar gibi dans etme çalışmalarına başlamışlar bile. Her gün o müzikleri açıp evde oynuyorlarmış...

------

Rezil herifler.. Çukur, Üç Kuruş izleyen adam benimle muhattap olmasın.. @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

------

Benim adım DOĞRUCULOK, yalan söyler miyim ben hiç canım yoldaşlarım hakkında. :bhr: :A
Rezil herifler.. Çukur, Üç Kuruş izleyen adam benimle muhattap olmasın.. @MEnes
Kurtlar Vadisi Vatan isimli filme ilk günden gittiğini ne zaman itiraf edeceksin Hainli Fedai… @MasacRE @DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O kadar eğlenceli sahneler vardı ki bunu unutmuşum. :A Salon kadını çizgisinden çıktı sonunda. :F
Tabak fırlatışı,bıçak tutuşu ve Miray'a birazdan başına geleceklere inanamayacaksın kısmındaki mimikleri hepsi çok iyiydi :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat