Dizi Dizi Fav10 | 4.Hafta Sonuçları

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Final için toplamda 4 puanım olmuş oldu böylelikle o zaman. :D Fena gitmiyoruz. :D

Genel oylamalar ne zaman başlayacak peki oy veren az kişi kaldı sıkıcı oluyor böyle. :D
Son 5 kişide başlayacak, format tamamen değişecek kolay hafta kalmayacak şimdiden diyeyim :)

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
@Bully'nin puanları;

7 Puan: Karadayı
6 Puan: Parmaklıklar Ardında
5 Puan: Kurtlar Vadisi
4 Puan: Beni Böyle Sev
3 Puan: Aşk-ı Memnu
2 Puan: Diriliş Ertuğrul
1 Puan: Sungurlar

SON 3 OY!
@Bully den yüksek oy alabileceğim bir hafta olacak mı acepo_O
:mad::pala:

@Samanyolu24 elenmene üzüldüm. Şimdiye kadar gayet başarılıydın ama bu haftaki sahnen biraz zayıf kaldı:(

düzenli olarak listede 6.oluyorum. pisler pisss:T: @Tzira aksiyon sahnelerine hiç puan vermiyor. Duygusallara daha önem veriyor. @Aserat ta aynı şekil. @Çiğdem- @batuhankaralar @EFE UYSAL @Samanyolu24 aksiyonu seviyor. @denizz19 in neyi sevdiği meçhul:F @Bully ide anlamadım tam. sanırım o da duygusalcı. @ozgur2113 ortada. neyse haftaya ultra duygusal bir sahneyle geleceğim. gözyaşlarınız eşliğinde tam puan vereceksiniz:F:F

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

@Samanyolu24 elenmene üzüldüm. Şimdiye kadar gayet başarılıydın ama bu haftaki sahnen biraz zayıf kaldı:(

düzenli olarak listede 6.oluyorum. pisler pisss:T: @Tzira aksiyon sahnelerine hiç puan vermiyor. Duygusallara daha önem veriyor. @Aserat ta aynı şekil. @Çiğdem- @batuhankaralar @EFE UYSAL @Samanyolu24 aksiyonu seviyor. @denizz19 in neyi sevdiği meçhul:F @Bully ide anlamadım tam. sanırım o da duygusalcı. @ozgur2113 ortada. neyse haftaya ultra duygusal bir sahneyle geleceğim. gözyaşlarınız eşliğinde tam puan vereceksiniz:F:F
İçlerinden biri Diriliş düşmanı. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

9 Puan: Parmaklıklar Ardında
8 Puan: Karadayı
7 Puan: Diriliş Ertuğrul
6 Puan: Sungurlar
5 Puan: Aşk-ı Memnu
3 Puan: Kurtlar Vadisi
2 Puan: Bir Erkek Bir Kadın
1 Puan: Bir Aşk Hikayesi

İlk hafta böyle vermişim aksiyon sahnene. :A

Bu haftaki sahnen de kötü değildi ama diğer sahneleri daha çok sevmişim demek ki. :( Haftaya bakacaz artık. :A :Z

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
9 Puan: Parmaklıklar Ardında
8 Puan: Karadayı
7 Puan: Diriliş Ertuğrul
6 Puan: Sungurlar
5 Puan: Aşk-ı Memnu
3 Puan: Kurtlar Vadisi
2 Puan: Bir Erkek Bir Kadın
1 Puan: Bir Aşk Hikayesi

İlk hafta böyle vermişim aksiyon sahnene. :A

Bu haftaki sahnen de kötü değildi ama diğer sahneleri daha çok sevmişim demek ki. :( Haftaya bakacaz artık. :A :Z
piisss bir de tüm oylarını belgeleyip rafta hazır tutuyor olurda tepki gelir diye:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
piisss bir de tüm oylarını belgeleyip rafta hazır tutuyor olurda tepki gelir diye:A
Bu tür durumlara karşı hazırlığımı yaparım elbet işimi sağlama alırım. :A

Konumuzla alakası yok ama Yalın'a verdiğin berbat puanı da unutmuş değilim içimde kalmasın. ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061

Konumuzla alakası yok ama Yalın'a verdiğin berbat puanı da unutmuş değilim içimde kalmasın. ss
Gelecek haftaki sahneme bir zahmet bakar mısın? Beğenip beğenmediğini görmek istiyorum, en azından vereceğin puana hazırlık olur. :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250

napayım yalını bikaç şarkısı dışında pek sevmem:X 3 haftadır bana ondan kötü veriyon zaar. tevekkeli geleceği görmüşün ona göre vermişssin :F neyce konuşuyom ben ya:confused::F