Diss Savaşları 4. Bölüm

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
110,668
Puanı
1,060
Yeni bir ay ve yeni bir bölümden herkese sevgiler. Diss yemeyi seven ve bazende diss almak için uğraşan üyelerin katıldığı bu eğlenceli etkinliğe hoş geldiniz :D

3. bölümü merak edenler şu linkten ulaşabilirler :
https://fav10.net/forum/threads/diss-savaşları-3-bölüm.277838/

3. Bölüm özeti:
Forumun en espirili, en kaliteli ve en ciddi, hatta ve hatta en iyi avatarlı üyesi @DarkLegenD listemizin kalitesini yükseltmek için aramıza katıldı :A

Bakalım neler olmuş şuana kadar:
29 Ocak 2018 puan tablosu:
Dosi 397
MasacRE 394
MEnes 42

14 Mart Puan Tablosu
Dosi 414 (+17)
MasacRE 483 (+89)
MEnes 44(+2)
eskici ise 451 diss ile listeye hızlı bir giriş yapmıştı

15 Nisan Puan Tablosu
eskici 513 (+62)
MasacRE- 509 (+26)
Dosi 441(+ 27)
MEnes 45 (+1)

4. Bölüm Yeni Bölüm :
Aramıza yeni katılan kaliteli insan DarkLegenD hızlı bir giriş yaparak ilk sırada yerini aldı. MasacRE- ve eskici arasındaki muhteşem çekişmeye @Tolstoyevski verdiği diss ile puan durumundaki dengeleri degiştirdi.
Genel olarak durgun geçen 1 ayda tüm üyeler bir önceki aya oranla ciddi derecede az diss almış oldu. Naif kimseye karışmayan MEnes ise hiç diss almayarak yarışmamız için kötü, kendisi için iyi bir performans sergilemiştir.

13 Mayıs Puan Tablosu
DarkLegenD 762 (+38)
MasacRE- 529 ( +20)
eskici 528 (+15)
Dosi 454 (+13)
MEnes 45 (0)
Bir ayda alınan diss sayısı, ve diss listesindeki sıralama aynı olduğu icin tek tablo paylaşılmıştır.

4. Bölümün sonuna geldik. Diss yemeyi seviyorsanız ve analiz istiyorsanız söylemeniz yeterki. Bir sonraki sonuçta listeye eklenirsiniz :D
Haziran ayında görüşmek üzere. Esen kalın :D

Edit: @mrt-06 1482 diss sayısı ile aramıza katılmıştır :D

Son düzenleme:
Konu içerisinde yeterince övülmüşüm, teşekkürler @Dosi . Hain @Yiğitt olmamışlarıyla beni zirveye taşıdı, sağ olsun.
ilkkez harika aldım :A
Herkes şuana kadar güldü yarışmaya :A
Hakkında gerçekleri yazdım sadece.
Aa bak bir olmamış daha aldın. Zirvede kalmaya devam edecekmisin bakalım :A

Uzun zamandır yoktum demişler öldü, şimdi söylesinler kral geri döndü. :A :A Özlemişim kendimi sıvamayı. :A
Sıva konusunda Kral geri döndü
Diss yarışmasında ise ışığı maalesef söndü :A:A

Buraya taşıdım cevabımı :A

@serhatt çım burdan bildirim geldimi önceden? Sabahın köründe yapınca kopyala yapıştır etiketi deneyip düzenledim :A

ilkkez harika aldım :A
Herkes şuana kadar güldü yarışmaya :A
Hakkında gerçekleri yazdım sadece.
Aa bak bir olmamış daha aldın. Zirvede kalmaya devam edecekmisin bakalım :A
O zaman benden de bir harika gelsin :A Vay be dünkü dis'in bu kadar kritik olduğunu bilmiyordum, sağol @Tolstoyevski sayende 2. oldum :Z :A

O zaman benden de bir harika gelsin :A Vay be dünkü dis'in bu kadar kritik olduğunu bilmiyordum, sağol @Tolstoyevski sayende 2. oldum :Z :A
@DarkLegenD in harikasıda baya işin rengini değiştirdi :A Demekki herkes topluluğa uyuyor. Harika sayısının artacağından eminim :A:A @eskici çaptan düştü, yeni rakibin Dark :A daha dakika 1 gol bir kaptı 1 diss :F
Listedeki sıralamanın yanı sıra 1 ayda en çok diss almada hesaplanıyor :A

@DarkLegenD in harikasıda baya işin rengini değiştirdi :A Demekki herkes topluluğa uyuyor. Harika sayısının artacağından eminim :A:A @eskici çaptan düştü, yeni rakibin Dark :A daha dakika 1 gol bir kaptı 1 diss :F
@DarkLegenD ile yarışamam ben, o beni bile aşar çok gıcık bir insan kendisi :A

Aslında haklı, gıcıklık konusunda da zirvede olabilirim ahahahaha.

Diss sayısına değil, diss alma sayısına odaklan :A
Ozaman rakibin benim. Bir süre kaybolmasaydım diss alma listesinde belki seni geçerdim :A
@DarkLegenD yarışmaya dahil olduğundan beri bana diss atmamaya başladı 😱

Sana burdan bildirim geldimi?

canım bu konuyu anlamadım ben nedir bu :D
Etiketin şimdi geldi
Bir ay boyunca kim en çok diss alıyor yarışması :A
Belirtiğim linke bakarsan 2. bölümde açıklama yapmıştım.
Diss seven ve almaktan zevk alanlar katıldı yarışmaya.

Diss sayısına değil, diss alma sayısına odaklan :A
Ozaman rakibin benim. Bir süre kaybolmasaydım diss alma listesinde belki seni geçerdim :A
@DarkLegenD yarışmaya dahil olduğundan beri bana diss atmamaya başladı 😱

Sana burdan bildirim geldimi?
Haftalık sayıda da işim zor, görmüyor musun herkese laf atıyor, ben duruldum bu aralar :A

Geldi :D