"Diriliş Ertuğrul" Tekrar Bölümleriyle Geri Dönüyor! | 360 TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,172
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul' 360 TV'de tekrarlarıyla izleyici ile buluşacak!

Dirili%C5%9F.png

Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu; Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Kaan Taşnaner, İlker Aksum, Hande Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve TRT 1'de toplam 150 bölüm yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisi tekrar bölümleriyle geri dönüyor.

'Dirliş Ertuğrul' yarından itibaren hafta içi her gün 21.00'de tekrarlarıyla 360 TV'de!

• İlginç
Reactions: xBUGRAx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
360 TV'den ilginç ve bir o kadar da iyi bir hamle. Seksenler'in tekrarlarının tekrar tekrar koyulmasından iyidir. Diriliş Ertuğrul izlenecektir. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,172
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
360 TV'den ilginç ve bir o kadar da iyi bir hamle. Seksenler'in tekrarlarının tekrar tekrar koyulmasından iyidir. Diriliş Ertuğrul izlenecektir. :)

En azından 9 - 10 kere baştan sona verdiler, ama her seferinde de izlemeye çalıştım. :A İzletiyor dizi kendini. :F

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
En azından 9 - 10 kere baştan sona verdiler, ama her seferinde de izlemeye çalıştım. :A İzletiyor dizi kendini. :F
Aile dizisi olduğu için izletiyor, çok uzun olmasına rağmen o sıcaklığı veriyor. Özellikle de annelerin sevdiğini düşünüyorum, yani içinde dedikodu ortamı da var hazır. :D

Seksenler yine devam eder tabii ama kuşak değiştirir. İzlemeye devam edersin, izlemediğin bölüm de varsa tabii. Sağ olsunlar o kadar çok yayınladılar ki, artık kaçırdığın bölümü bile izlemiş oluyorsun. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,172
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aile dizisi olduğu için izletiyor, çok uzun olmasına rağmen o sıcaklığı veriyor. Özellikle de annelerin sevdiğini düşünüyorum, yani içinde dedikodu ortamı da var hazır. :D

Seksenler yine devam eder tabii ama kuşak değiştirir. İzlemeye devam edersin, izlemediğin bölüm de varsa tabii. Sağ olsunlar o kadar çok yayınladılar ki, artık kaçırdığın bölümü bile izlemiş oluyorsun. :D

Ezberledim bölümleri artık. :A Sahneyi görünce devamında ne olacak, bölüm nasıl bitiyor ve sonra ne oluyor hepsini söylüyorum. :A

Zaten 23.30'da yayınlanıyordu, ben Ramazan'da 21'e alınır diye bekliyordum. :A