Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
biz @Çiğdem- le arka koltuğa çekiliriz sende safinazınla önkoltukta naparsa yap:) ister araba kullanın ister başka bişey yeterki bizi rahatsız etmeyin :))
Hogatha bugün demiştim arkada biz oluruz diye ama ben öne geçersin demiştim. :A @Çiğdem- :A
hhahah harun kendi arabasında özel şöförümüz durumuna düşer arkada olduğumuzda dısardan görenler bizi zengin bir çift harunu söför sanar ama gerçekte biz çulsusuz harun araba sahibi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahah harun kendi arabasında özel şöförümüz durumuna düşer arkada olduğumuzda dısardan görenler bizi zengin bir çift harunu söför sanar ama gerçekte biz çulsusuz harun araba sahibi :A :A :A
dışardan bizi görmemeleri lazım siyah cam takarız arabaya:) dışardan herkesin göreceği şekilde rahat etmeyiz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahah aa oldu olacak harunla aramıza siyah cam yapalım bazı arabalarda oluyor :A @Harunnn60
zaten ön koltukla arka koltuk arasına hem ses geçirmez hemde renkli cam takacağız :) kırk yılda bir arka koltukta buluşmuşuz birde ön koltuktaki lady gaga ile safinazın cırlamasınımı dinleyeceğiz bize tenha sessiz yer lazım :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hhahah aa oldu olacak harunla aramıza siyah cam yapalım bazı arabalarda oluyor :A @Harunnn60
zaten ön koltukla arka koltuk arasına hem ses geçirmez hemde renkli cam takacağız :) kırk yılda bir arka koltukta buluşmuşuz birde ön koltuktaki lady gaga ile safinazın cırlamasınımı dinleyeceğiz bize tenha sessiz yer lazım :)
Yalnız bu araba su yakmıyor benzinler sizden. :A Baya da isteklisiniz maşallah arkada oturmaya. :A