Dileklerimiz 2.Bölüm

Puanınız

• 3

Oy: 1 9.1%
  • 4

Oy: 0 0.0%
  • 5

• 6

• 7

• 8

Oy: 3 27.3%
  • 9

• 10

Oy: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Pompy Yapım Gururla Sunar
images

2.Bölüm
Çiğdem vuruluyor
Çiğdemin ikiz kardeşi Elif yangınoğlu Adem karanın emriyle ve Başkan Adnan Yılmaz
Ardan rektüelin eşi Çişil rektüeli öldürmeyi planlar. Ama her şeyi öğrenen Ali ozan komiser ve ekibi
Çiğdemi takip ederek o durumu öğrenirler
2. Sahne
Çiğdemİ takip ederek Alper Enis cengizin sırrını öğrenir Ardan rektüel oda polistir Ama eşinin dizisi bittiği için Kirli holdinge saldıracakten püskürtüldü Ufuk tarafından

olanları anlıyan Ali ozan komiser Ardan rektüeli açığa alıp evinde ıssız bir sokakta vurdurtmak ama bunu anlıyan Ali ozan komiser ve ekibi tanıdık savcı Reyhana haber verir
hemen işi gizlerler haberleri olmazlar ve savcı tarafından Açığa alınır Ardan rektüel.
Sahne 3

Ardan rektüelin evini kuşatan Adnan yıldız tarafından pusu kurulur ama tuzak kurmuşlardır Ali ozan komiser ve ekibi ama bir Emniyet Genel Müdürü O savcı Reyhanı sarhoş ederek gerçeği öğrenir çünkü savcı Reyhan ona aşıktır Kaan özoğlu ve tam bu olaydan sonra öğrenir ama tuzak der ama geç kalmışlardır. hemen çatışma alanına gidiğ kurtarır Kaan özgüroğlu Çişili arkadan Kaçıran Ali ozan komiser Çatışma çıkar
Sahne 4
Çiğdem ve Yiğit aynı anda pazardayken vurulur Alper Enis cengiz bu olayda okulundaki Müdür açığa alınır
https://www.youtube.com/results?search_query=gülşen+namus
Sahne 5
Alper ,Enis ve Cengiz bu işi çözmek isterler ama Adnan Yıldız kara listesine almıştır onları Çişil orda kurtulur ama o emniyet müdürünün verdiği eve girerler. ama bu tuzaktır ve Çişil vurulur hemen hastahaneye kaldırılır
Sahne 6
Meltem komiser açığa alınır Adem karaya bulaştı diye Nartotik emniyet Müdürü Eylül ve Amirleri kerim belci ama bu olayda Melteme pusu kuran Adem kara ekibide ona yardım etmek ister ama yanlış adres vererek ateşlerin arasında kalır.

Sahne 7
Ambulanslar harekete gider. ama bir hastahane kabul etmiyor özele götürüp hal ederler
Sahne 8
O özel hastahaneyi öğrenip oraya müfettiş yollar kazan kaynatıyorlar diye
2.Bölümün sonu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahah ayy kaçd efa vuruluyorum ben ilk sahnede vuruluyorum sonra 4.sahende pazra çıkıp tekrar vuruluyorum :F:F:F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Küçük Ağa ve Arka Sokaklardan izler devam ediyor fena değil aynı tarz bir senaryo olmuş Puanım 8 emeğine sağlık )))

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@pompy bu bölüm sanki biraz karışık olmuş? :(
Sahnelere ayırmanı sevdim, eline sağlık. :)

8 puan verdim. :X