Klasik Dexter - Dizi Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kim olduğu önemli mi Dexter'ı gördü 😱

Önemli değil bence dizinin adı Dexter yani Dexter'a bir şey olmaz 8 sezon sürecek daha.
Eüer katil o ise Dexter'ı takip ediyor diyebilirim o yüzden önemli.
belki de hapishanede geçiyordur sekiz sezon 😱

belki de hapishanede geçiyordur sekiz sezon 😱
Ay seri katilin işi ne hapishanede? Beni kandıramazsın. .ss

Of bu dizi hep böyle yapıyor hep bir gizemli bitiyor bir sonraki bölümü izlemek zorunda kalıyorum senden de hayır yok zaten.

Dexter 1x6

İlginç bir bölüm oldu, beğendim yine.

Bölümde bu sefer Dexter'ın kendi işlediği cinayet araştırıldı "arkadaşı" ona oyun oynayıp cesedi sudan çıkarmış. Dexter ilk ne yapacağını bilemedi sonradan olayı kurtardı. 😎 Görgü tanığı çocuğun robot resimde İsa'yı çizdirmesi güldürdü.

Ya birkaç şey olmasaydı bu katilin Dexter'ın kardeşi olduğunu düşünürdüm aslında.
Rita'nın eski kocası hapisten çıkmış bakalım neler olacak.

8.5/10

Dexter 1x7

1080P kalitesinde şölen yaşarken 10. dakikadan sonra takılmaya başladı döndüm yine 360P'ye.
Çok iyi bölümdü.

O adam bence buz kamyonlu katil değil zaten Dexter'a sen kimsin dedi bölümün sonunda, adamı tanımıyor bile ayrıca bence katil büyük şok yaratması lazım.

Rita'nın kocası tam sorunlu bir tip keşke Dex onu da halletse zaten kotu bir adam.
Bölümün sonunda gözlerim doldu çocuk intihar etti.

9/10

Dexter 1x8

Muhteşem bir bölümdü, şuana kadar izlediğim en iyi bölüm oldu diyebilirim.

Üst mesajda demiştim zaten o adam katil olamaz diye, yüzbaşı olayın üzerine giderek adamın katil olmadığını sadece katili taklit edip popüler olmak istediğini anladı. Bölümde gerçek katili de gördük.

Debra'nın yeni sevgilisi buz kamyonlu katilmiş aynı zamanda bu adam doktor ama Dexter ile ne gibi bir bağlantısı var anlayamadım.

Dexter bu hafta psikopat bir psikiyatrist ile uğraştı aslında bu psikiyatrist Dex'e çok yardımcı oldu, Dex bazı cinsel problemleri vardı ama bunu aştı Rita ile sonunda oldu yani
Ancak yine de ölmesi gerekiyordu ve öldü.

10/10

doakes değil la debra

dex in cinsel sorunu yok da karşısındaki kadını incitmekten korkuyordu pamık kalpli katilim

7x1

Yaklaşık 20 günlük aranın ardından yeniden Dexter izlemek güzel. Ama ilerledikçe sona yaklaşıyor olmak üzücü.

Bölüm çok iyiydi. Zaten çok iyi bir sezon finaliyle noktalamıştık 6. sezonu. Aslında bu bölüm Dexter için de farklıydı. Çünkü genelde sezonun en iyi bölümleri sezonun son bölümleri oluyordu ama bu sefer ilk bölümü olacak sanırım.

Deb'in Dexter'ın gerçek kimliğini bu kadar erken öğrenmesini beklemiyordum şaşırdım.

Oyun yapan adam da çok gıcık bir karakter bence.

Kapanışı 10 puanla yapmıştık açılışı da öyle yapalım.

Puanım: 10/10

1x5'i izledim az önce son sahnelerde gözlerim doldu

I want...
a normal life..

Son düzenleme: