Dev Derbide Gülen Taraf Fenerbahçe!

Ya berabere ya biz kazanacaktık zaten.
Zevksiz bir mücadele olsada centilmen geçti maç iki takımıda kutlarım.

rezil haldeyken bile gs yi kendi evinde yendik 😀

Tam tahmin ettiğim gibi. Atamayana atarlar işte. Adamlar futbolun f'sini oynamıyorlar bütün maç defans yapıp gelip son dk bir pozisyonla maçı kazanıyorlar. Ulan bütün maç tek kale oynadınız be bir tane gol atmak bu kadar mı zor?

Sneijder dahil alayını yollayacaksın. Ruhsuz şerefsizler. Göstermelik iyi oynadılar it gibi koşup yoruldular beyinleri yandı yine son dk yedik.

Dursun gitmeden bize huzur yok. Ne denilebilir ki, battıkca batıyoruz..

Üstün oynayan taraf bizdik ancak atamayana atarlar gibi bir durum oldu. Bir kere ciddi bir şekilde geldi Fenerbahçe ve golü buldu. Yazık oldu, söylenecek bir şey yok. Yıllar sonra belkide ilk kez hem Galatasaray, hemde Fenerbahçe maçtan hiç bir şey beklemiyordu sanırım.

Bu sonuçtan sonra öncelikli olarak yönetim istifa etmeli, ardından sezon sonunda kadromuz için güzel bir yapılanma lazım. Bana kalırsa defans hattı baştan aşağı takımdan yollanmalı, bu adamların yerine kimi koysan daha iyi performans gösterir. Onun dışında Sneijder'i çok severim ancak eski günlerinden çok çok uzakta. Dökülüyor resmen. O da satılmalı. Tabii bunların olması için dediğim gibi Dursun Özbek ve yönetiminin istifa etmesi ve yeni bir yönetimin gelmesi lazım. Umarım geldikleri günden bu yana ilk kez doğru bir hareket yaparlar ve istifa ederler.

Sneijder dahil alayını yollayacaksın. Ruhsuz şerefsizler. Göstermelik iyi oynadılar it gibi koşup yoruldular beyinleri yandı yine son dk yedik.

Dursun gitmeden bize huzur yok. Ne denilebilir ki, battıkca batıyoruz..
Tudor da müthişti bruma yı çıkarmak dahiyane

Bu arada Tudor kesinlikle Galatasaray'ın hocası olacak düzeyde bir teknik direktör değil. Değişiklikleri rezalet. Tolga ile başlaması, haftalardır oynamamış olan Carole'ü derbi maçında ilk 11 başlatması bana göre kabul edilemez. Sırasıyla yönetim, teknik direktör ve kadro... Baştan aşağı değişmeli.

Kadere bak kadare kimleri sevindiriyoruz kadere bak.Bugünden itibaren Dursun Özbek ölüm haberini almadıktan sonra yada istifa haberini almadıktan sonra GS maçlarını izlemeyecem .İyi gün taraftarlığım başlamıştır.

Hak eden taraf GS idi ama ben beraberlik istiyordum. Maalesef kötu futboluyla FB kazandı.

Tudor da müthişti bruma yı çıkarmak dahiyane
Aga gelen gideni aratır derler JOR beyinsizi gitti Tudor spastiği geldi. İnşallah Dursun gidince onu aratacak biri gelmez
Tebrikler bu arada 85 dk yatıp son dakika golüyle aldınız

Gecenin en güzel karesi