Derya Karadaş ve Mehmet Bilge Aslan 'Yandaki Oda' Kadrosunda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
mLuyFWdziiGlUCv0LOwcELZp1HI.jpg

Star TV'nin OGM Pictures imzalı yeni dizisi 'Yandaki Oda'nın kadrosuna iki sürpriz isim dahil oldu.

Yönetmen koltuğuna Çağrı Vila Lostuvalı'nın oturduğu; Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak ile Melek Baykal'ı başrolünde bir araya getiren dizinin ilk tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı'nın senaryosunu kaleme aldığı dizide Derya Karadaş (Yalan Dünya, Jet Sosyete, Andropoz) ve Mehmet Bilge Aslan (Cam Tavanlar, Şahmaran, Dayton) da rol alıyor.

Mehmet_Bilge_Aslan_big.jpg

Yandaki Oda, yakında Star TV'de başlıyor!

Kadro baya iyi. Derya Karadaş ve Melek Baykal'ı uzun zaman sonra bi dram işinde görmek heyecan verici olacak. Hangi gün yayınlanır bilmiyorum ama ilk bölümü izlemek istiyorum.

Yeşim Ceren Bozoğlu yerine geldi sanırım Derya Karadaş, Yeşim için yazık oldu :(

O fragmandaki Derya mıymış? Estetik mi yapmış ne olmuş ona öyle? 😱

Binnur Kaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan derken OGM'nin komediyle özdeşleşen oyuncuları dramlara sokma misyonunda sıra Derya Karadaş'a gelmiş. :A Bir Başkadır sayesinde dramda izleme fırsatı bulmuştuk ama uzun vadeli bir televizyon dizisindeki performansını ayrıca merak ediyorum.