Derbi Bitemedi!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
beşiktaşlılarla tartışıyorum maçtan beri onlara laf anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyolar hakem makem hep aynı şeyler :D

hiçbir yere gitmemeli niye gidiyomuş emre volkan meireles caner gibileri varken melo melektir melek ilk önce gidecekler volkan emre caner ve meirelestir aga açık ve net

bu işler böyle olmaz arkadaşlar sahaya girmek ne demek yok öyle bi dünya yenilgiyi kabul edemiyoalr sahaya giriyolar öyle bir dünya yok yok
Yarın bende atarım :F

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
china_shangaist: 1467072' Alıntı:
Yapma hocam sen buna kırmızı demezsen bence ayıp edersin
Gelişi sert ama topa müdahalesi var bence ramon direk kalktı zaten.

Zaten o pozisyon öncesi muslera sakatlandı taça attı topu bize vermediler bu mu pairplay melo delirdi sonra. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

Zaten o pozisyon öncesi muslera sakatlandı taça attı topu bize vermediler bu mu pairplay melo delirdi sonra. :D
oha topu vermediler mi? kendilerine yakışanı yapmışlar meloya sevgim 1000 kat arttı ya hayranım bu adama idolüm :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Beraberlik daha iyi olurdu ama olsun lider olduk. :D İki takımda pek iyi değildi bence, bireysel hatalardan goller geldi. Olaylar da neden çıktı bilmiyorum bu netlik kazanırsa yorum yaparız.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Takım ruhu dediğin işte budur be.Teşekkürler Galatasaray bize böyle bir galibiyet yaşattığın için.Taraftarlara da yazıklar olsun diyorum.Beşiktaş ceza alacak

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Maçı kahveden izliyordum, orada da kavga çıktı.Ne geceydi ya. :D
Son dakika da yaşanan olaylar olmasa daha iyi olurdu tabii ki.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

o konuda çok haklısın ama topu size vermediler diye de adamı da biçemezsin

oha topu vermediler mi? kendilerine yakışanı yapmışlar meloya sevgim 1000 kat arttı ya hayranım bu adama idolüm :D
abartma takas ne idolü

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Galatasaray'ın artık kendine gelmesi lazım. Bu maçı aldık ama diğer maçı kaybedersek Beşiktaş kazanırsa dün ki 3 puanın hiç bir değeri kalmaz. Artık takımın yeniden dirilmesi lazım.