Deprem Nedeniyle Kanalların Yayın Akışında Değişiklikler!

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
TRT 1, 18 Şubat'a kadar dizilerini yayınlamama kararı aldı.
Kaynak: TRT 1 Yayın Akışı

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
atv'nin gönderdiği yayın akışına göre pazartesi günü Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Mutfak Bahane yayınlanmayacak. Esra Erol'da ise "deprem özel" bölümüyle ekrana gelecek.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Esra Erol'un yayınlanacağına şaşırmadım, Müge'nin yayınlanmayacağına şaşırdım.

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Yayınların en geç önümüzdeki hafta normal vaziyetine dönmesi gerek artık. Deprem oldu, herkes üzgün, herkes ağlıyor, kahroluyor ancak deprem bölgesine insanların yardım edebilmesi için kendi hayatlarının da düzene girmesi gerek. Hayat devam edebilmeli ki bu felaketi daha kolay atlatabilelim.

• Olmamış
Reaksiyon puanı
162
Puanı
55
Bencede bir hafta ara daha iyidir ama daha fazalsi zarar. Zaten üzülüp duruyoruz, piskolojikmen bitmis haldeyiz, tiktok, twitter, instagram kötü görüntüler, haberlerle dolu... geregi yok zaten uzatmanin.

• Olmamış

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
erken geldi ama bir yandan da bu işten'de para kazanan emekçilerde var :(

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
ben bişey farkettim kanalarda hiç reklam yok..Kesintisiz deprem haberleri.Kurtarılanlar çok dedimde kurtarılırken bir sürü kişi ve çocuk kayboluyo.hastenelerde mi nerde oldukları belli değil .Alah yardımcımız olsun

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ben dizilerin sete çıkmasına karşı olan kişilerle aynı fikirde değilim.

Evet, herşeyden önce kanallarda, yapım ekiplerinde ve dizi / program ekiplerinin hepsinde on binlerce insan çalışıyor. Hatta daha fazlası. Bu sadece ekiple alakalı değil, en basit dizi/programlar için giyim hazırlayan, yemek yapan, temizlik hizmeti sunan vb. çok sayıda şirketleri de katarsak bu sektörde çalışanların sayı katlanıyor. Bu insanlar hepimiz gibi faturaları ödemek ve evlerine ekmek götürmek zorundalar. Dışarda hayat devam ediyor..

Ayrıca 7/24 haber yayını yapan kanallar var ve orada yayınlar devam edecek. Ana kanallarda eğlenceli olmayan diziler ve müziksiz programların yayına devam etmesinin bir sakıncası yok. İnsanları ve özellikle çocuklar gibi hassas psikolojisi olan kesimi de düşünmek gerekiyor. Herkes kayıplardan çok etkilendi. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben dizilerin sete çıkmasına karşı olan kişilerle aynı fikirde değilim.

Evet, herşeyden önce kanallarda, yapım ekiplerinde ve dizi / program ekiplerinin hepsinde on binlerce insan çalışıyor. Hatta daha fazlası. Bu sadece ekiple alakalı değil, en basit dizi/programlar için giyim hazırlayan, yemek yapan, temizlik hizmeti sunan vb. çok sayıda şirketleri de katarsak bu sektörde çalışanların sayı katlanıyor. Bu insanlar hepimiz gibi faturaları ödemek ve evlerine ekmek götürmek zorundalar. Dışarda hayat devam ediyor..

Ayrıca 7/24 haber yayını yapan kanallar var ve orada yayınlar devam edecek. Ana kanallarda eğlenceli olmayan diziler ve müziksiz programların yayına devam etmesinin bir sakıncası yok. İnsanları ve özellikle çocuklar gibi hassas psikolojisi olan kesimi de düşünmek gerekiyor. Herkes kayıplardan çok etkilendi. :(
Bunu Keske dizilere Boykot yapanda Düsünse

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Haberde denildiği gibi kanalların ortak yayınından sonra televizyon yayınları eski haline dönmeli. İnsanların zaten morali bozuldu üstüne kanalların yaptığı salakça haberler daha da yoruyor. En azından dizilerini ve yarışmalarını yayınlayarak daha fazla hata yapmazlar.

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Sürekli yas tutarak ayağa kalkamayız, hayatın bir an önce normal akışına dönmesi gerekli. Normal akışına dönmeli ki insanların psikolojisi düzelsin, psikolojisi düzelsin ki olası depremlere karşı herkes akıllansın, tedbir alsın.

Her şeye rağmen şu an insanlar kalkıp işe gitmek zorunda. Bu bir zaruret.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş