Denizz19 ile 'Ritmini Yakala' 1.Bölüm

Puan ?

• 3

Oy: 1 5.6%
  • 4

Oy: 0 0.0%
  • 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

• 13

Oy: 3 16.7%
  • 14

• 15

Oy: 12 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    18

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
pph0d.jpg

ritmini
yakala

1000px-C_Major_scale_%28up_and_down%29.svg.png

Ekranların en sevilen Tv kanalı GRIFFIN’desiniz.
Yaz dönemi boyunca evinize konuk olacak ve keyifli sohbeti ile gönüllerde taht kuracak olan başarılı sunucu denizz19 alkışlarınızla stüdyoya geliyor.
(Alkışlar)

Ekran başındaki tüm konuklarımız, stüdyoda bulunan değerli konuklarımız hepiniz hoooşgeldiniizz… Bu yaz Ritmini Yakala’dan kopamayacaksınız çünkü yazın en eğlenceli, en keyifli ve bir o kadar da tempolu programı bu program olacak.
Dilerseniz bilmeyenler için programımızdan bir kez daha bahsedelim. Programımız iki aşamadan oluşacak ve yarışmacılarımız ikili gruplar halinde öncelikle 10 soru halinde gelecek olan seçenekli sorularımıza cevaplar verecekler. Final haftasına kadar bu şekilde sürecek olan yarışmamız finalistlerin belirlenmesiyle birlikte farklı bir konseptte devam edecek ve finale kalan son 4 kişi içinde şarkı sözü tamamlama ve verilen şarkı sözünün hangi sanatçıya ait olduğunu bulma gibi oyunlarımız olacak.

Şimdi de dilerseniz ilk haftanın kura ile belirlenen iki konuğunu çağıralım sayın izleyenler. İlk konuğumuz sbt reytinglerini bıkmadan, usanmadan her gün an be an paylaşan, başarılı moderatörümüz alkışlarınızla xBUGRAx geliyooorrr.

Denizz19 : Hoş geldin Buğra.
xBUGRAx : Hoşbulduk Deniz.
Denizz19 : Nasılsın, nasıl gidiyor günlerin ? Bu arada hayırlı Ramazanlar ?
xBUGRAx : İyiyim, bomba gibiyim hatta. Herkese hayırlı Ramazanlar. J
Denizz19 : Şimdilik seni koltuğuna alalım sevgili Buğra. Sohbetlerimiz devam edecek. Alkışlarla Buğra’yı yerine alıyoruz.
(Alkışlar)

Şimdi de sırada Buğra’nın rakibi olacak 2.konuğumuzu davet etmek istiyorum. O forumun eski editörlerinden. Başarılı çizgisi ve güzel sohbeti ile dikkatleri çeken yatutarsa alkışlarınızla geliyooorr.
(Alkışlar)
Denizz19 : Evet hoş geldin Emre, nasılsın ?
Yatutarsa : Teşekkür ederim Deniz gayet iyiyim. Sen nasılsın ?
Denizz19 : Ben de iyiyim teşekkür ederim. Dilersen seni de hiç vakit kaybeden yarışmacı koltuğumuza alıp yarışmamızı başlatalım. Ve Ritmini Yakala ilk bölüm heyecanıyla başlıyor sayın izleyenler. Alkışlarınız yarışmacılarımız için bir kez daha …
(Alkışlar)
Evet Buğra ve Emre yarışmamızın kurallarını hatırlatmama gerek yok sanırım. Ve hazırsanız ilk sorumuzla başlayalım.

xBUGRAx – yatutarsa : Hazırız ve çok heyecanlıyız.
İlk sorunuz geliyor o halde.

1)Kınalı Kar isimli dizinin şarkısını kim seslendirmiştir ?
A)Sezen Aksu
B)Sevcan Orhan
C)Sabahat Akkiraz
D)Şevval Sam

xBUGRAx : Diziyi izlemediğim için biraz sallamasyon bir cevap olacak ama Şevval Sam.
Yatutarsa : Ben Sezen Aksu demek istiyorum.

Ne yazık ki ikinize de bu sorudan puan veremiyorum. Doğru cevabımız : Sabahat Akkiraz olacaktı.

200 puan değerindeki 2.sorumuz geliyor.

2)Masumum, Rus Ruleti ve Boşver şarkıları hangi sanatçımıza aittir ?
A)Sıla
B)Atiye
C)Zeynep Dizdar
D)Hande Yener

xBUGRAx : Kesinlikle Sıla.
Yatutarsa : Bildiğim yerden geldi bu soru, hiç kuşkusuz Sıla.

Tebrik ediyorum ikinizi de mükemmel bir iş çıkardınız ve her ikiniz de 200 puanın sahibi oldunuz.

300 puan değerindeki 3.sorunuz şimdi geliyooor…

3)Sıla hangi sanatçıya şarkı vermemiştir ?
A)Ziynet Sali
B)Kenan Doğulu
C)Emel Müftüoğlu
D)Murat Boz

xBUGRAx : Emel Müftüoğlu diyorum.
Yatutarsa : Murat Boz diyorum bende.

Cevaplarınız inceleniyor ve doğru cevabı sevgili yatutarsa veriyor ve bizden tam 300 puan kazanıyor. Doğru cevabımız Murat Boz olacaktı.

400 puan değerindeki 4.sorunuz geliyor arkadaşlar . Bu soru biraz ilginç bir klip sorusu olacak. J

4)Hangi şarkının klibinde pişti kartları mevcuttur ?
A)Oğuz Berkay Fidan – Olmuyor
B)Emre Kaya – Teşekkür Ederim
C)Demet Akalın – Türkan
D)Murat Boz – Vazgeçmem

xBUGRAx : Bunun hakkında da açıkçası net bir fikrim yok ama Türkan diyorum.
Yatutarsa : Teşekkür Ederim diyorum ben.

Bu sorunun doğru cevabı Emre Kaya – Teşekkür Ederim olacaktı. Dolayısıyla burada doğru cevabı veren yatutarsa 400 puanın da sahibi olmuş oldu.

Arkadaşlar ve sevgili seyirciler hazırsanız 500 puan değerinde 5.sorumuz ekranda.

5)Son günlerde ‘’Ara Sıcak’’ şarkısında Ajda Pekkan’a eşlik eden isim hangisidir ?
A)Erdem Kınay
B)Ozan Çolakoğlu
C)Ozan Doğulu
D)Sinan Akçıl

xBUGRAx : Kesinlikle Ozan Çolakoğlu
Yatutarsa : Ozan Çolakoğlu diyorum bende.

İki yarışmacımız da bu soruyu doğru yanıtladılar ve 500 puanın sahibi oldular. Böylece ilk 5 soruyu tamamladık arkadaşlar şimdi kısa bir reklam arası…

Evet yarışmamıza kaldığımız yerden tüm hızıyla devam ediyoruz. Eğleniyor muyuuzz ?

Seyirciler : Eveeettt

Buğra ve Emre devam ediyoruz arkadaşlar ve 600 puan değerindeki 6.sorumuz şimdi sizlerle.

6) ‘’Ayselin’’ albümünde hangi sanatçı yer almamıştır ?
A)Sezen Aksu
B)Işın Karaca
C)Emre Altuğ
D)Ata Demirer

xBUGRAx : Işın Karaca
Yatutarsa : Ata Demirer diyorum ben.

Bu sorumuzda ise doğru cevabı veren kişiii Buğra oluyoorr. Ve Buğra bizden tam tamına 600 puan kazanıyor. Doğru cevabımız Işın Karaca olacak.

Programımızın sonuna yavaş yavaş gelme üzereyiz arkadaşlar ve 700 puan değerinde 7.sorumuz karşınızda.

7)İlk albümü ‘’Sebebim’’ olan sanatçı kimdir ?
A)Gülşen
B)Demet Akalın
C)Bengü
D)Petek Dinçöz

xBUGRAx : Demet Akalın diyorum ben.
Yatutarsa : Demet Akalın bence.

Bu sorunun doğru yanıtııı Demet Akalın ve iki yarışmacımızda tam puan alıyooor. Tebrikler Buğra ve Emre.

xBUGRAx – yatutarsa : Teşekkür ederim.

8.sorumuz yine bir albüm sorusu arkadaşlar ve 800 puan değerinde. İşte sorunuz geliyor.

8) ‘’Özelsin’’ ve ‘’Aslında’’ albümleri hangi sanatçıya aittir ?
A)Sinan Özen
B)Gökhan Türkmen
C)Gökhan Tepe
D)Gökhan Özen

xBUGRAx : Gökhan Özen diyorum eminim.
Yatutarsa : Sinan Özen diyorum bende.

Bu sorudan 800 puan alan yarışmacımız bakalım kim olacak ve 800 puanı alan yarışmacımız Buğra oluyoorrr. Tebrikler Buğra.

xBUGRAx : Teşekkür ederim Deniz acayip heyecanlıyım şuanda. Kalbim yerinden kopacak neredeyse. :)

Denizz19 : Aman Buğra bu kadar strese gerek yok. Relax ol biraz. :)

xBUGRAx : Söylemesi kolay tabi :)

(Stüdyoda gülüşmeler)

Yatutarsa : Akışına bıraktım gidiyorum, sonu hayır mı şer mi bilemiyorum.

Denizz19 : Neden söyledin bu şarkıyı Emre ?

Yatutarsa : Bilmiyorum yarıştan yoruldum sanırım :D

Bu eğlenceli sohbete doyum olmaz arkadaşlar ama vaktimiz daralıyor yavaş yavaş bitirmemiz lazım artık programı.

900 puan değerindeki sorunuz gelsin bakalım .

9)Hangi şarkı Göksel’in son albümünde yer almamıştır ?
A)Rüzgar
B)Aşk Bitti
C)Yasak Sevgi
D)Gidemiyorum

xBUGRAx : Gidemiyorum diyorum ama emin değilim.
Yatutarsa : Yasak Aşk diyorum ben.

Bu sorudan 900 puanı alan yarışmacımız Yasak Aşk cevabını veren Emre (Yatutarsa) oluyor.

Evet sayın izleyenler yarışmamızın ve finale çıkmaya hak kazanan yarışmacımızın belli olmasına son 1 soru kaldı. Kimin 1.olduğunu öğrenmek için küçük bir reklam arası ve ardından final sorusuyla beraber olacağız.

Ve final heyecanı ve son soru ve 1000 puan değerindeki son sorumuz geliyooorrr.

Hazır mısınız arkadaşlar. Yarışma hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum öncelikle.

xBUGRAx : Çok keyifli bir yarışmaydı, severek yarıştım. Sorular çok iyi hazırlanmış. Emin olmadığım sorular vardı ama umarım finale hak kazanırım.

Denizz19 : Teşekkürler sevgili Buğra. Evet Emre senin de yorumlarını aldıktan sonra final sorusunu alacağım.

Yatutarsa : Çok keyif aldım yarışmadan, sonuçları merakla bekliyorum. J

Ve işte final sorusu alkışlarınızla ekranda yer alacak.

(Alkışlar)

10)Hangi şarkının klibi daha geç yayınlanmıştır?
A)Işın Karaca – Seve Seve
B)Sıla – Aslan Gibi
C)Gülşen – Yatcaz Kalkcaz Ordayım
D)Murat Dalkılıç – Bir Hayli

xBUGRAx : Klipleri takip ettiğim kadarıyla Işın Karaca – Seve Seve diyorum.
Yatutarsa : Işın Karaca – Seve Seve diyorum ben.

Vee doğru cevabımız geliyor. Doğru cevap Işın Karaca – Seve Seve.
İki yarışmacımızda son sorudan 1000 puan almayı başardılar. Ve şimdi puan tablosuna bakalım. Acaba kim finale göz kırpan yarışmacı olacak ?

Puan tablosunu görelim :
xBUGRAx :3800Yatutarsa :4000

Ve ilk yarışmamızın sonuna geldik sayın izleyenler. Finale kalan isim Emre oldu. Buğra’ya da çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir performans sergiledi.

xBUGRAx : Ben teşekkür ederim, sizinle yarışmak büyük bir zevkti.

Evinizde bizi ağırladığınız için teşekkür ediyoruz ve bir daha ki programda görüşmek üzere deyip, hoşçakalın diyoruz.

(Alkışlar)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Gerçekten başarılı bir yarışma olmuş.:) Gözüm korktu.Neredeyse 1 tane zor bildim.Puan:15
Bu arada @yatutarsa tebrikler
Ayrıca sana da tebrikler. @xBUGRAx

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Çok güzel bir yarış olmuş Deniz. Çok beğendim. İlk sunuculuğunda harika bi iş çıkarmışsın. :D

Sorular biraz zormuş. Yarışan @yatutarsa @xBUGRAx ikisini de tebrik ediyorum. Şimdi birisi yatutarsa ile mi yarışacak?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok güzel bir yarış olmuş Deniz. Çok beğendim. İlk sunuculuğunda harika bi iş çıkarmışsın. :D

Sorular biraz zormuş. Yarışan @yatutarsa @xBUGRAx ikisini de tebrik ediyorum. Şimdi birisi yatutarsa ile mi yarışacak?
Hayır Revan. Bir daha ki hafta yeniden 2'li bir grup yarışacak. :) Sona kalan 4 kişi olacak sanırım yarışmacı sayısına göre. Ona göre de final olacak. :) Bu arada teşekkürler. İşimi ince eleyip sık dokumaya çalışırım genelde. :) Ayrıca bilerek zor sordum soruları :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@denizz19 Başlığa GRIFFIN Eklemeyi unutmuşsun. :D

@OzaN Rica etsem ekler misin? :D