denizz19 | FF Üyelerinin Bilinmeyen Gerçekleri | 2.Bölüm

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
FF Üyelerinin Bilinmeyen Gerçekleri
1.Bölüm

EnveR: FF izleyicilerine selamlar.İkinci bölümle karşınızdayım. :)

İkinci bölüm konuğumuz Sevdaluk dizisine olan sevgisiyle dikkatler çeken @denizz19 .Alkışlarla Denizi stüdyomuza davet ediyoruz.

EnveR: Selam Deniz nasılsın?

denizz19: Çok sağol iyiyim sen nasılsın?

EnveR: Sağol ben de iyiyim.İkinci bölümü seninle yapmak istiyorum. Soruları cevaplarmısın? :)

denizz19: Cevaplarım tabi buyur sor. :)

EnveR: Tamam sorular geliyor. :)

denizz19: Bekliyorum. :)

EnveR: Kaç yaşındasın?

denizz19: 22 yaşındayım.

EnveR: Sevdaluk'u izlemek nereden aklına geldi? Seni tanıtımları mı cezbetti, yoksa köy dizilerine karşı merakın mı var?

denizz19: Tanıtımlar öncelikli olarak beni fazlasıyla tatmin etmişti. Doğallık ve samimiyeti gördüğüm her diziyi genelde izlemeyi yeğliyorum. Tabi bu kadroda usta oyuncuların da yer alması ki Demet Akbağ'ın bulunduğu bir işten kalitesizlik beklemem zaten. Müzikler zaten çok iyiydi ve sahnelere de ayrı ayrı güzel şekilde lanse edilmişti bu da beni etkileyen diğer unsurlar.

EnveR: Sevdaluk'da bugüne kadar en üzüldüğün sahne hangisiydi ve neden?

denizz19: Emine karakterinin gerçekleri öğrendikten sonra tüm köylüye isyan etmesi ve orada yaptığı konuşmalar sanırım en iyilerden biriydi. Onun dışında Orhan'ın sarhoş bir şekilde evinin kapısına dayanıp ailesinin kapıyı açmasını istemesi ve yalvarması süperdi ve tabi müzikler.

EnveR: Forumda davranışlarıyla örnek alınabilecek 5 üye söyler misin?

denizz19: @hayret bi şey : Çok samimi bulduğum, terbiyeli olarak da gösterebileceğim ender üyelerden bir tanesi Hayrettin. Her üyenin örnek alması gereken kişilerden biri kendisi.

@Yakamoz-Asi : Efendi kişiliğiyle, tarzını bozmadan bugüne kadar gelebilen sevdiğim ve saydığım dostlarımdan bir tanesi kendisi. Her türlü sohbeti edebileceğim 3 kişiden biridir kendisi.

@Bully : Onun için söylenecek çok söz yok. Kahrımı çekebilen, söylediklerime hiçbir şekilde bozuk atmayan, beni yorumlarıyla keyiflendiren o 3 kişiden biri de kendisidir. :)

@OzaN : Tavrıyla, davranışlarıyla dünümde de bugünümde de büyük destekleri olan bir isim. Forum için çok önemli ve bulunmaz hint kumaşı rolünde şuan. Örnek almalı tüm üyelerimiz Ozan'ı da.

@mrt-06 : O da söylediğim 3 kişiden biridir. Samimi tavırları, gıcık gıcık konuşmaları olsa da onun da yeri ayrıdır bende. Ortak hislere sahibiz kendisiyle. Ama kimse örnek almasın Atacan'ı :D

EnveR: En sevdiğin 2 şarkıcı ve bu şarkıcıları sevme nedenin?

denizz19: SILA : O karakterize edilecek bir sanatçı değil benim içimde. O sesiyle, yazdığı şarkı sözleriyle, güzelliğiyle, mimikleriyle kısaca farkıyla kendini konuşturan yegane sanatçı. Onun gibisi bir daha gelmez ve benim sevgimin daha üstüne çıkabilecek biri de gelmez. Sıla çok farklı, şarap misali yıllandıkça daha da güzelleşen şarkıları var ve bu diğer şarkıcı bozuntularından farkını ortaya koyuyor. Kelimelerle ifade edemeyeceğim kusursuzlukta bir kadın SILA. :)

Gökhan Özen : Tarzını beğendiğim, şarkı sözlerinin ben de ayrı bir anlam bulduğu bir gerçek. O yüzden çocukluktan beri örnek aldığım ve sesimin de ona benzetildiği bir gerçek var ortada. :)

EnveR: Foruma nasıl üye oldun ?

denizz19: O dönemde izlediğim ve takip ettiğim tek dizi olan Adını Feriha Koydum'un başarısını daha göz önünde görebilmek için reytinglerine bakmayı düşündüm ve bu siteye denk geldim. Kısaca hikayem budur ve sonunda 7 Ocak 2012'de foruma üye oldum. Kısa süre sonra sıkılsam da bir süre aradan sonra geri dönüş yaptım. Ve şuan da halkımın desteğiyle moderatör oldum. :D

EnveR: En beğendiğin ve en beğenmediğin özelliklerin hangisi?

denizz19: Hayvanlara karşı olan sempatim benim açımdan çok değerli bir olgu. Tüm insanlara da bunu aşılayabilmeye çalışmam örnek alınması gereken durumlardan biri. Bulunduğum ortama neşe katabilen bir yapıya sahibim. Beğenmediğim özelliklerim ise çok kıskanç olmam yani sevdiğim birini başkasıyla paylaşmayı pek sevmem. Bu iyi mi kötü mü siz karar verin. Çok dediğim dedik bir yapıdayım düzeltmeye çalışsam da olmuyor. :)

EnveR: Sorularımız bitti.

denizz19: Sorular için teşekkürler.Her üyeye aynı soruları sorma bence ilgi azalır programına. Sevgiler. :)

EnveR: Konuk olduğun için ben sana teşekkür ederim.

EnveR: Evet sayın seyirciler.İkinci bölümümüzünde sonuna geldik.

Yeni sorularla ve yeni konuklarla gelecek hafta görüşmek üzere.Kendinize iyi bakın. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çok güzel olmuş :)
@EnveR çok az soru soruyorum tadı damaging kalıyor format @Harunnn60 inkine benziyor ama o daha uzun oluyor dahada uzat programı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorular için teşekkürler.Her üyeye aynı soruları sorma bence ilgi azalır programına.

hahaha enverrrr @denizz19 programdan gider ayak oklavayı kafana geçirmiş bu sözlüyle:F

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Sorular için teşekkürler.Her üyeye aynı soruları sorma bence ilgi azalır programına.

hahaha enverrrr @denizz19 programdan gider ayak oklavayı kafana geçirmiş bu sözlüyle:F
Böyle program yapmağı @denizz19 önerdiği için o lafı dedi. :X Gelecek bölümden sorulardeğişecek. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Eline sağlık güzel olmuş:) .Öneri olarak sorular biraz daha çoğalabilir:D:) he son olarak başlıkta kimin konuk olduğu gözüküyorda top 15'te konu ismi uzun olunca kim konuk olduğu kısım gözükmüyor:D

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkür mü etsem bilemedim bu yorumuna. :F

Eline sağlık Enver yine çok güzel olmuş. :)