Demirören Medya Grubu Sıkıntılı Günler Yaşıyor!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
images (5).jpeg

Bünyesinde Kanal D, CNN Türk, D-Smart, DHA, Hürriyet ve Milliyet'i barındıran şirket, 2018 yılında Doğan Medya Grubu'nu satın almak için çektiği yüklü miktardaki kredi yüzünden zor günler geçiriyor. Krediyi ödemekte zorlanan şirketin daha önce Kemer Country'deki golf sahalarına banka tarafından el konulmuştu. Şimdi de şirketin bünyesindeki yayın organlarının merkezi olan ve kanalların yayınının gerçekleştirildiği Demirören Medya Center'ın bulunduğu arazi de yapılan protokolle bankaya devredilecek. Devir tarihinin duyurulması ile birlikte şirketin yayınlarına nerede devam edeceği ise belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Medya Blok

• Üzücü
Reactions: Angelica

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Birkaç ay önce S Sport kanalları D-Smart'tan ayrılmıştı ve üye olanlar hiçbir spor içeriği kalmadığı için üyeliklerini iptal etmeye başlamıştı. Maddi kriz yaşadıkları zaten söyleniyordu. Şimdi ise yayın yaptıkları binayı da kaybetmişler. Bakalım bu işin sonu nereye varacak

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Ilginc gelismeler.. gidisat pek iyi degil gibi. finansal durumlar iyi olmayinca toparlamak zor oluyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Son kaleleriydi bu o da yıkılırsa altından kalkamazlar.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Demirören AVM'ye geçecekleri söyleniyordu ama orası da bu ölçekteki bir medya grubu için çok küçük. Yıllarca medyanın amiral gemisi olmuş bir markanın malum nedenlerle bu hallere düşmesi üzücü :(

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Demirören yandaş diye ona satılmıştı tüm bunlar şimdi sıkıntı yaşıyor tekrar satış olur mu bilmem ama beni en çok üzen kemer country nin golf arazilerine yapılacak villa projesi. Ufak Tefek Cinayetler’in mirasına leke sürülecekmiş gibi hissediyorum :D

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Birkaç ay önce S Sport kanalları D-Smart'tan ayrılmıştı ve üye olanlar hiçbir spor içeriği kalmadığı için üyeliklerini iptal etmeye başlamıştı. Maddi kriz yaşadıkları zaten söyleniyordu. Şimdi ise yayın yaptıkları binayı da kaybetmişler. Bakalım bu işin sonu nereye varacak
S Sport'lara fazla para vermek istemediler ama gidip Arjantin, Brezilya, Portekiz liglerini aldılar. O kadar kötü durumda olduklarını sanmıyorum ki yıllar önce Digiturk'ten de gitmişti S Sport'lar.

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
S Sport'lara fazla para vermek istemediler ama gidip Arjantin, Brezilya, Portekiz liglerini aldılar. O kadar kötü durumda olduklarını sanmıyorum ki yıllar önce Digiturk'ten de gitmişti S Sport'lar.
Ne kadar da kaliteli ligler almışlar öyle. :A S Sport kanallarındaki içerikler için üyeydi birçok kişi. Ocak ayında yılın son çeyreğinde ne kadar üye kaybettiğini gördükten sonra konuşalım ne kadar kötü durumda olduklarını. Digitürk'ün çıkartması kendisine bir şey kaybettirmez çünkü Süper Lig, İngiltere Premier Lig, Bundesliga gibi büyük ve rağbet görecek ligleri ellerinde bulunduruyorlar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Ne kadar da kaliteli ligler almışlar öyle. :A S Sport kanallarındaki içerikler için üyeydi birçok kişi. Ocak ayında yılın son çeyreğinde ne kadar üye kaybettiğini gördükten sonra konuşalım ne kadar kötü durumda olduklarını. Digitürk'ün çıkartması kendisine bir şey kaybettirmez çünkü Süper Lig, İngiltere Premier Lig, Bundesliga gibi büyük ve rağbet görecek ligleri ellerinde bulunduruyorlar.
İddia oynayanları sevindirmek istemişler, deme öyle. :A Bir büyük beşli değil elbet ama hiç yoktan iyidir.

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Demirören yandaş diye ona satılmıştı tüm bunlar şimdi sıkıntı yaşıyor tekrar satış olur mu bilmem ama beni en çok üzen kemer country nin golf arazilerine yapılacak villa projesi. Ufak Tefek Cinayetler’in mirasına leke sürülecekmiş gibi hissediyorum :D
Korkudan Arka sokakların senaryosundan korkup Şevket Çoruha başka diziye teklif gönderdi netflixteki diziden @Gizmen

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Arka sokaklar modern bir polisiye formatına dönecekti
Mesut olsa
Ekibin başında Mesut olacaktı
Kanal d bundan ve senaryodan korktu
------

@Gizmen
------

Ilginc gelismeler.. gidisat pek iyi degil gibi. finansal durumlar iyi olmayinca toparlamak zor oluyor.
Korkmadan senaryo yazmak
İrlandada her konuda serbest dizi yazarken adamlar kendi din adamlarını kötü karakter yapıyor @Yakamoz-Asi @serhatt
------

Hatta istihbaratlarını bile @xemrexxx

Son düzenleme:
  • İlginç
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and xemrexxx

Fur1907kan

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
15
Puanı
19
Ekli dosyayı görüntüle 119147

Bünyesinde Kanal D, CNN Türk, D-Smart, DHA, Hürriyet ve Milliyet'i barındıran şirket, 2018 yılında Doğan Medya Grubu'nu satın almak için çektiği yüklü miktardaki kredi yüzünden zor günler geçiriyor. Krediyi ödemekte zorlanan şirketin daha önce Kemer Country'deki golf sahalarına banka tarafından el konulmuştu. Şimdi de şirketin bünyesindeki yayın organlarının merkezi olan ve kanalların yayınının gerçekleştirildiği Demirören Medya Center'ın bulunduğu arazi de yapılan protokolle bankaya devredilecek. Devir tarihinin duyurulması ile birlikte şirketin yayınlarına nerede devam edeceği ise belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Medya Blok
https://www.medyaradar.com/demiroren-medya-ile-ilgili-el-degistirecek-iddiasi-haberi-2113601 Yeni bir haber geldi.