Demet Evgar'dan Yeni İmaj!

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
50,628
31,373
1,061
İstanbul

Başarılı oyuncu Demet Evgar'dan yeni imaj!

Son olarak 'Avlu' dizisiyle izleyici karşısına çıkan, '39 Basamak' ve 'Hedda Gabler' oyunlarıyla tiyatro sahnesinde de boy gösteren Evgar, daha önce kestirdiği kıvırcık saçlarını bu sefer de sarıya boyattı. Güzel oyuncunun yeni imajı, sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.

Peki sizin düşünceleriniz neler? Sizce sarı saç Demet Evgar'a yakışmış mı, yakışmamış mı?

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,805
13,162
861

Başarılı oyuncu Demet Evgar'dan yeni imaj!

Son olarak 'Avlu' dizisiyle izleyici karşısına çıkan, '39 Basamak' ve 'Hedda Gabler' oyunlarıyla tiyatro sahnesinde de boy gösteren Evgar, daha önce kestirdiği kıvırcık saçlarını bu sefer de sarıya boyattı. Güzel oyuncunun yeni imajı, sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.

Peki sizin düşünceleriniz neler? Sizce sarı saç Demet Evgar'a yakışmış mı, yakışmamış mı?

Ben bu imaj değişikliğinden Avlu'nun bir daha başlamayacağını anlıyorum :A

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,086
12,883
859
Çok yakışmış. :bhr:

Ben bu imaj değişikliğinden Avlu'nun bir daha başlamayacağını anlıyorum :A
Geçenlerde verdiği bir röportajda Ocak gibi başlayabiliriz çekimlere ama önce eski sezonların 190 ülkede yayınlanmasının tadını çıkaracağız dedi. :A

Ayrıca en son hapisten kaçmışlardı belki de yeni sezonda tanınmamak için, polisten kaçtıkları için böyle bir imaj yapabilirler. :A

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
6,542
3,769
460
Manisa
Çok yakışmış hatta eskisinden daha iyi olmuş. Böyle göründüğü bir videoyu art arda birkaç kez izledim o derece. :bhr: