Demet Akalın'dan Canlı Yayında Şok Küfür!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Demet Akalın'dan Canlı Yayında Şok Küfür!

demet-akalin-instagram-da-3-milyon-barajini-asti-8014790_x_8844_o.jpg

Kanal D'nin sevilen magazin programı Magazin D'de şok anlar yaşandı.

Türk pop müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan Demet Akalın, Bodrum'daki evinde yapılan 3G bağlantısının bir türlü gerçekleşememesi sonucunda, canlı yayında olduğunu fark etmeden sarf ettiği sözler ile günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Sunucu Asena Atalay'ın yaşanan krizi idare edememesi dikkat çekerken sorunun çözülmesinin ardından Akalın, röpörtaj için kızı Mira ile birlikte kameralar karşısına geçti.

Magazin D, canlı yayın ile her gün 09.45'te Kanal D'de!

İşte o anlar:
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Demet akalın beyazin erkek versiyonu daha nasıl gafları var diyarbakirlilar çok sever demeti))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Ahahah "günümün içine s***tınız aykü" mü dedi:F sonra kızıyla mıy mıy konuşma:F Aynı filmlerde parodi olarak gösterilenler gibi:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Bu tarz durumlar başka programlarda da oldu.ayrıca program arada reklam yaptığında böyle konuşmalar olduğu ortaya çok çıktı..magazin tarzı programlarda bu durumlar baya bir oluyor tümü için konuşmuyorum ama çoğunda bunlar oluyor..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kadınlar olarak erkeklerin yapmasından şikayet ettiğimiz birşeyi kendimiz neden yapıyoruzki 91 doğumluyum ben 25 yıldır hayattayım yani 1 defa bile ağzımdan o küfür çıkmadı bir kadın olarakta çıkmamasıda gerekir zaten demete kraliçe diyor sunucu benim bildiğim kadınlara kraliçe denilir erkeklere denmez :F :F :F