Demet Akalın ve Alişan'ın Programı Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,298
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5c727a6161361f1eb89400a1.jpg

Demet Akalın ve Alişan'ın programı hangi kanalda yayınlanacak?

Son olarak 2007 yılında FOX'ta ekrana gelen 'Daha Ne Olsun' adlı gece şovu programda bir araya gelen Demet Akalın ve Alişan'ın geçtiğimiz günlerde yeni bir program ile izleyici karşısına çıkacağı öğrenildi.

Programın, gündüz kuşağında yayınlandığı programlar ile şansı gülmeyen Star TV'de yayınlanacağı öğrenildi. Gündüz kuşağında yayınlanacak olan eğlence türünde programın detayları ise henüz belli değil.

Ayrıca, Provizyon Medya'nın 'Yemekteyiz' tarzında bir program için Demet Akalın'a teklif götürdüğü ancak bütçe konusunda anlaşılmadığı iddia edildi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,069
Puanı
1,061
Tam TV8'e yakışacak programın Star'da ne alakası var. :( Gerçi adamlar gündüz kuşağında ne yaparsa yapsın tutmadı onlar da mecburen böyle formatlarda arıyorlar çareyi. :(

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tam TV8'e yakışacak programın Star'da ne alakası var. :( Gerçi adamlar gündüz kuşağında ne yaparsa yapsın tutmadı onlar da mecburen böyle formatlarda arıyorlar çareyi. :(
Star yaptırmıştı Alişan'a zaten böyle program tam yeri yani. :A Ayşe & Alişan'dı sonra Alişan & Sevcan olmuştu. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Jonsnow and Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Star ne alaka Acun yapardı programlarını neyse iyi zaten star gündüz çok izlenen programlar yapmıyor 3 5 hafta dayanır anca

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,298
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben hiç izlemedim bir de bu tivibu digitürk vb. olmadığından tv8 diğerlerinden arkada kalıyor ondan diğer yerlerde izlenecek bir şey yoksa sadece gidiyorum teve2 tv8 falan :A

TV8'de Survivor dışında hiç bir şey yok şu sıralar, belki içerik arttırırlar belli olmaz. teve2'de de güzel bir kaç dizi var sadece o kadar. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,298
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi o zaman baştan izlerim Perşembe Bizim Hikaye hafta içi AFK yazın benim için bol Hazal'lı geçecek ha bir de Aşk-ı Memnu var öbgzk başlamadan önce ona da biraz bakıyorum :A

Aşk-ı Memnu tekrarı yerine Star TV'de yayınlanan dizilerin tekrarına bakıyordum ben. :A Bir türlü başlayamadım Aşk-ı Memnu'ya. Şimdi de o saatte Elimi Bırakma var.

ÖBGZK'yi de tekrar izlemek gelmiyor içimden. :F

Hazal Kaya'nın tüm dizileri ekranda valla. :Z Acun'da keşke Maral'ı verse. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu tekrarı yerine Star TV'de yayınlanan dizilerin tekrarına bakıyordum ben. :A Bir türlü başlayamadım Aşk-ı Memnu'ya. Şimdi de o saatte Elimi Bırakma var.

ÖBGZK'yi de tekrar izlemek gelmiyor içimden. :F

Hazal Kaya'nın tüm dizileri ekranda valla. :Z Acun'da keşke Maral'ı verse. :bhr:
Ben ÖBGZK başlamadan bakıyorum
Valla bana da bakmak çok geliyor ilk teve2 deyken bakmadım sonradan delisi oldum :A geçen Elimi Bırakma'ya baktım da az biraz anlamadım bir şey
Evet ya Maral iyi olur zaten bir ara 8,5 ta vardı izliyordum hafta sonu

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy