Deha'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Show TV

@Bully beni artık sevmiyor. Ben çözdüm. Ben onu çok seviyorum. Ah ah eski kadrom nerelerde? @sokaksanati @Bully @mrt-06 @Harunn60

Ah ah nerde eski günler? Yaşlandık.
Estağfurullah, sevmiyor değilim. Soğukluk olduğu doğru ama zaman en iyi ilaç...
------

Eski kadronda isimlerini beceremediklerin ile aram muhteşemdi bir dönem :A @Bully
Dimi o 2 ismi de etiketleyememesi enteresan olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Kendine güvenmiyorsan hiç yayına girme, senaryona hikayene güveniyorsan ben Kızıl Goncalar'ı (veya herhangi bir gün zirvesi dizisini) geçeceğim diyeceksin ve geçeceksin, gücünü göstereceksin.
Bu yaptıklarına kolaycılık denir...
Yahu daha rahat bir gün varken adamlar büyük para harcadığı yatırımın şansını azaltmak istememiş bundan daha doğal ne var? :) Bazen güvenmek yetmiyor gerekli zemini de hazırlamalısın.

@Bully beni artık sevmiyor. Ben çözdüm. Ben onu çok seviyorum. Ah ah eski kadrom nerelerde? @sokaksanati @Bully @mrt-06 @Harunn60

Ah ah nerde eski günler? Yaşlandık.

Estağfurullah, sevmiyor değilim. Soğukluk olduğu doğru ama zaman en iyi ilaç...
------

Dimi o 2 ismi de etiketleyememesi enteresan olmuş :A

Neden ama soğukluk? Ben ne yaptım? Ne yanlışımı gördün?

Beni beni bihterini...
Biri tıstıs diğeri kim ?

Neden ama soğukluk? Ben ne yaptım? Ne yanlışımı gördün?

Beni beni bihterini...
Sen yanlış yapmadın durum benden ve o dönemki şartlardan kaynaklıydı. Zor bir dönemden geçiyordum bir yanlış yapılmışsa ben yapmışımdır

Ah ah...

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Biri tıstıs diğeri kim ?
Bak Tolstoyu yazmayı unutmuşum.

Umut Kaan Atacan Harun idi yazdıklarım... Biri Muhteşem Yüzyıl fanıydı, biri Hayat Bilgisi... Kaan Kanal D vazgeçilmeziydi. Haruna gelirsek Yürüyen Ölüler fanıydı....

Ah Tolstoy ne şiirler atardık birbirimize, ah o felsefi cümleler..

• Üzücü
Reactions: 12.Adam
Bak Tolstoyu yazmayı unutmuşum.

Umut Kaan Atacan Harun idi yazdıklarım... Biri Muhteşem Yüzyıl fanıydı, biri Hayat Bilgisi... Kaan Kanal D vazgeçilmeziydi. Haruna gelirsek Yürüyen Ölüler fanıydı....

Ah Tolstoy ne şiirler atardık birbirimize, ah o felsefi cümleler..
Kendisi Twitter’da eklediniz mi birbirinizi?

• Üzücü
  • Okudum
Reactions: Bully and 12.Adam