Deha'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,899
Puanı
1,061
GXXQSREXkAAxZTc

Show TV'nin yeni dizisi Deha'nın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda Aras Bulut İynemli, Uğur Polat, Taner Ölmez, Onur Saylak, Ahsen Eroğlu, Melis Sezen, Seda Akman, Zuhal Gencer ve Emel Göksu'nun paylaştığı yapım, biri iyilikte biri kötülükte deha olan baba-oğulun, yıllar sonra gerçekleşen yüzleşmesiyle başlayan intikam hikayesini konu alıyor.

Deha, ilk bölümüyle 22 Eylül Pazar 20.00'de Show TV'de!

İşte Şimdi Kirli Sepeti düşünsün, iki aksiyon dizisi aynı güne konulmamalıydı, Teşkilat severler ve Deha izleyicileri ikiye bölünecek, Kalpazan içinde Pazartesi kalıyor geriye zaten Kalpazan Ekim ayında yayınlanacak.

Pazartesi geleneği devam eder diye düşünürken sürpriz oldu ama zaten yakın zamanda Yargı'nın boşluğunu doldurmak için pazarı düşündüklerine yönelik haberler çıkmıştı. Hem pazar günü maçların olması hem de Teşkilat'la yakın kitleler olmasından dolayı bence riskli bir seçim olmuş ki Yargı'dan oyuncu var ve yapım şirketi aynı diye benzer etkiyi yaratmasını beklemek saçma. Öte yandan Kirli Sepeti rakiplerin aksine kadınlara ve Total kitlesine hitap ettiği için iyi bir bölümle giriş yaptığı takdirde çok etkileneceğini sanmam.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Pazartesiden (Kızıl Goncalar'dan) kaçmalarını trajikomik buldum...

• Beğendim
Reactions: Aserat
Doğru bir tercih. Bir buçuk sallantılı dizinin olduğu günde deneme yapılması normal. Yeni bir soluk getirecek gücü var.
------

Pazartesiden (Kızıl Goncalar'dan) kaçmalarını trajikomik buldum...
Yani neden kaçmasın ki? Pazar günkü dizileri toplasan bu dizinin reytingi etmiyor. Ona karşı savaşmaktan daha iyi bir fırsatları var ve bunu değerlendirmek istemeleri normal. :)

Pazartesi bekliyordum İçerde ve Çukur'dan dolayı ama Üç Kuruş tutmayınca ve Kızıl Goncalar etkisiyle de korktu belli ki Show. Kalpazan dizisi hangi gün olacak bakalım.

2 yakın arkadaş Aras ve Tolga'nın kapışmasını izleyeceğiz :A Reytingi kardeş kardeş paylaşırlar ikisi de üzülmez inşallah :A

Pazartesi bekliyordum İçerde ve Çukur'dan dolayı ama Üç Kuruş tutmayınca ve Kızıl Goncalar etkisiyle de korktu belli ki Show. Kalpazan dizisi hangi gün olacak bakalım.

2 yakın arkadaş Aras ve Tolga'nın kapışmasını izleyeceğiz :A Reytingi kardeş kardeş paylaşırlar ikisi de üzülmez inşallah :A
Pazartesi'ye düşünülüyor Kalpazan

Yani neden kaçmasın ki? Pazar günkü dizileri toplasan bu dizinin reytingi etmiyor. Ona karşı savaşmaktan daha iyi bir fırsatları var ve bunu değerlendirmek istemeleri normal. :)
Kendine güvenmiyorsan hiç yayına girme, senaryona hikayene güveniyorsan ben Kızıl Goncalar'ı (veya herhangi bir gün zirvesi dizisini) geçeceğim diyeceksin ve geçeceksin, gücünü göstereceksin.
Bu yaptıklarına kolaycılık denir...

Deha Pazar günü tutmayacak. (@Dosi hanımın emriyle konulara yorum atılmaya başlanmıştır.:D)
Sahalara hoş geldin :A @Bully ‘nin profilde kendini harap etmene üzülmüştüm :A

Dizi için Hafta içi daha uygun olurdı. Pazar günü özellikle maç nedeni ile kötü etkilenme olacaktır. Teşkilat’ı tercih ederim bu diziye

Sahalara hoş geldin :A @Bully ‘nin profilde kendini harap etmene üzülmüştüm :A

Dizi için Hafta içi daha uygun olurdı. Pazar günü özellikle maç nedeni ile kötü etkilenme olacaktır. Teşkilat’ı tercih ederim bu diziye
@Bully beni artık sevmiyor. Ben çözdüm. Ben onu çok seviyorum. Ah ah eski kadrom nerelerde? @sokaksanati @Bully @mrt-06 @Harunn60

Ah ah nerde eski günler? Yaşlandık.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Hiç sanmıyorum birsen demişti yargı dan dolayı pazar düşünülüyor diye:D