Show Deha - Dizi Yorumları

Açıkçası aşırı akıcı bir 2. bölüm olmuş. Hikayenin nereye gideceğini az çok kestirebiliyorsun ama sürpriz hamleler de olmuyor değil karakterlerden. Zaten dizinin Ezel'e benzeyen yönü birbirlerinin sırtından vurma potansiyeli olan birçok karakter barındırması... Bu da dizinin sürprizlere açık olabileceğini gösteriyor. Böyle tasarlanması güzel... Senaryonun doğru kurgulanmasına burada önem düşüyor... Bkz. 2. bölüm sonu...

Ters köşelere, akıl oyunlarına açık hikayeler var. Ama bunların bize kör göze parmak gösterilmesini pek istemem. Çukur bu yönden biraz böyleydi. İçerde veya bu işin hemen hemen zirvesi Ezel gibi değildi. Çukur'un en büyük twisti zaten malum Yüzüklü senaryosunda olmuştu. Damla Serim orada bunları yapabileceğini gösterdi aslında. Bu dizide de buna çok uygun bir atmosfer var. Karakterler de keza buna müsait... Üzerlerinde bir güzel oynayıp durabilir. Cesur ve Devran keza İskender ve bilimum en az 2 3 karakter daha...

3. bölüm fragmanı dizinin iyice açıldığını gösteriyor özellikle bu bölümden sonra. Kaç sezonluk tasarlanmıştır bilmiyorum ama çok uzayacak bir havası yok gibi. 1 sezon hadi en kötü 2 sezon bu diziye uygundur... Süresi maksimum 2 saat düzeyinde olursa kendini güzel güzel izletmeye devam edecektir...

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam
Akşam bölüm muhteşemdi hele ki bölümün finali hiç beklemediğim bir konu oldu baba oğul savaşını izlemek güzel olacak

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Dizi yüzünden uykumdan oldum, insan izlemeyi bırakamıyor :A Reklam sonrası daha çok vardır deyip kapadım. Sabah baktımda meğerse 10 dakika tek kalmış tamamlamama :A
Sahneleri atladın mı gene ? Birkaç bölüm sonra 23.45 e sabitlenecek. :A
Akşam bölüm muhteşemdi hele ki bölümün finali hiç beklemediğim bir konu oldu baba oğul savaşını izlemek güzel olacak
Dizi yamyamı , ne zaman izledin ? :A

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Dosi