TVen Dedikodu Gecesi - 4. Bölüm | 02.11.2017

Ay ayrıca neden itiraflar dönmüyormuş @mrt-06 kontrol etsin ona göre yayınlansın işte o zaman gerekenleri kaldırır :D @Tolstoyevski
O niye kontrol ediyor onu anlamadım, kendi kaosçu itiraflarını geçirip milletin düşüncelerini engeller. :F

Bende İngiltere'den destek istiyorum. :A Rusya'da olabilir. :A Sevdiğim ülkeler destek versin bana. :A @sokak sanati @Çiğdem- @Yiğitt
Rusya şu anda kırmızı rütbeye savaş açmış durumda. :Z :A

O niye kontrol ediyor onu anlamadım, kendi kaosçu itiraflarını geçirip milletin düşüncelerini engeller. :F

Admin olduğu için. :D
Yok tabiiki, sadece bazı kategorilere girecek itiraflar kaldırılır. Yani öyle dediğin gibi birşey olması imkansız ben de varım orada. :D

Yok artık daha neler :D ( Ozan kontrol etsin istersen her hafta yayınlanan itiraf sayısı 2 yi geçmez :A )

İnş banlanırsın.s.s

Tabi programı sen yürütüyorsun o yüzden kaldırılsın demek doğru değil ama cidden forumdaki civil war'ın, gereksiz olayların asıl sebebinin bu program olduğunu düşünüyorum artık. Millet kinini, nefretini hiç çekinmeden gerçek hayatta tanımadığı etmediği, üç beş mesajına göre yargılayıp kusuyor. Üstelik yine gereksiz şekilde gruplaştırmaya çalışanlar oluyor milleti. Forumun entrika, kin, nefret, kaos gibi şeylerden ibaret olması bence hiç güzel bir şey değil. :)

Ama tabiki yayınlanmasını isteyenler varsa bir şey diyemeyiz, ancak isteyenlere doğrudan ya da dolaylı olarak itiraf gelmesi engellenmeli. Mesela "Malum kişi" tarzı İtiraflar bile hoş kaçmaz itiraf istemeyen birisi için. :D

:blush:
isvec-bayragi-hareketli-resim-0032.gif

Lobici faaliyetin başında senin olduğunu düşünmüyorum, kim olduğu açık. Sürekli kanla beslenmekten keyif alan, kaostan zevk duyan, dün iyiyken yarın nefret duyacak kadar ani değişimlere müsait olan bir üyeyi kastettim. İki kelimelik kullanıcı ada sahip :A

Kesinlikle karşıyım, mrt-06'nın şeffaf davranacağını düşünmüyorum. :D
Ay ne oluyor ya bi kendinize gelin sen Atacan’dan ve Çiğdem den veda etmediğin için dönmedin mi ? Tamam Atacan yüz yüze konusunda abartmış olabilir sizi neden savunmadığını da sorarsın söyler ama zaman geçmiş üstünden vardır bi açıklaması siz yakın arkadaştınız, şimdi böyle şeyler yakışmıyor. Atacan gitti diye kaç kez isyan ettiğini ben gördüm, Böyle küs olmak dayakışmıyor size, ya barışın yada barışın incir çekirdeğini doldurmayacak sebepler bunlar ya kendinize gelin içimdeki çingeneyi çıkarmayın 😛 @mrt-06

Tabi programı sen yürütüyorsun o yüzden kaldırılsın demek doğru değil ama cidden forumdaki civil war'ın, gereksiz olayların asıl sebebinin bu program olduğunu düşünüyorum artık. Millet kinini, nefretini hiç çekinmeden gerçek hayatta tanımadığı etmediği, üç beş mesajına göre yargılayıp kusuyor. Üstelik yine gereksiz şekilde gruplaştırmaya çalışanlar oluyor milleti. Forumun entrika, kin, nefret, kaos gibi şeylerden ibaret olması bence hiç güzel bir şey değil. :)

Ama tabiki yayınlanmasını isteyenler varsa bir şey diyemeyiz, ancak isteyenlere doğrudan ya da dolaylı olarak itiraf gelmesi engellenmeli. Mesela "Malum kişi" tarzı İtiraflar bile hoş kaçmaz itiraf istemeyen birisi için. :D

Lobici faaliyetin başında senin olduğunu düşünmüyorum, kim olduğu açık. Sürekli kanla beslenmekten keyif alan, kaostan zevk duyan, dün iyiyken yarın nefret duyacak kadar ani değişimlere müsait olan bir üyeyi kastettim. İki kelimelik kullanıcı ada sahip :A
İtiraf gelmemesini isteyen kişi ismini bana versin etiket atmayayım ve konuya girip okumasın bu kadar basit. :)
Zaten son birkaç gündür olur olmaz konularda tartışmalar ve s. çıkıyor. Benim programın platformu ise bunların hepsini bir araya topluyor. Güllük gülüstanlık he he he hi hi hi olursa çok yapmacık bir ortam olur. :D
Back stage'deki olaylar gün yüzü görmeliki, şeffaf ortam kuralım. :)
Sen de memnun değilsen çıkartırım dönünce etiketlerden. :)

Ay ne oluyor ya bi kendinize gelin sen Atacan’dan ve Çiğdem den veda etmediğin için dönmedin mi ? Tamam Atacan yüz yüze konusunda abartmış olabilir sizi neden savunmadığını da sorarsın söyler ama zaman geçmiş üstünden vardır bi açıklaması siz yakın arkadaştınız, şimdi böyle şeyler yakışmıyor. Atacan gitti diye kaç kez isyan ettiğini ben gördüm, Böyle küs olmak dayakışmıyor size, ya barışın yada barışın incir çekirdeğini doldurmayacak sebepler bunlar ya kendinize gelin içimdeki çingeneyi çıkarmayın 😛 @mrt-06
Yanılmışız işte, gerçek yüzünü gördüm. Ben yokken arkasından destek olurken o ben yokken bir gram destek olmadı. Ha canı sağolsun, zorunda değil zaten. Bazı kişilerin dolduruşuna geliyor, yoksa bir dizi konusu için bana tavır yapacak biri değil. :D

Yanılmışız işte, gerçek yüzünü gördüm. Ben yokken arkasından destek olurken o ben yokken bir gram destek olmadı. Ha canı sağolsun, zorunda değil zaten. Bazı kişilerin dolduruşuna geliyor, yoksa bir dizi konusu için bana tavır yapacak biri değil. :D
Ben buna inanmıyorum, yani başkaları tarafından dolduruşa getirildiğine. Seni forumda sevmeyen mi var ayrıca kim dolduruşa getiriyorsa saçını başını yolarım :A
Sen kin tutacak bi insan değilsin ben biliyorum Atacan’ın ( @mrt-06 )da bu durumdan dolayı üzgün olduğunu düşünüyorum o yüzden uzatmayın artık küçük meselelerden büyük dostluklar bitmemeli. Ben burada anneniz yada babanız değilim ama 4 aycık olmama rağmen benim bile zoruma gidiyor sizin küs olmanız. Sizde birşey söylesenize parlak team @Ahmed @Çiğdem-

Ben buna inanmıyorum, yani başkaları tarafından dolduruşa getirildiğine. Seni forumda sevmeyen mi var ayrıca kim dolduruşa getiriyorsa saçını başını yolarım :A
Sen kin tutacak bi insan değilsin ben biliyorum Atacan’ın ( @mrt-06 )da bu durumdan dolayı üzgün olduğunu düşünüyorum o yüzden uzatmayın artık küçük meselelerden büyük dostluklar bitmemeli. Ben burada anneniz yada babanız değilim ama 4 aycık olmama rağmen benim bile zoruma gidiyor sizin küs olmanız. Sizde birşey söylesenize parlak team @Ahmed @Çiğdem-
Abisi yaşında adama YILAN kelimesini kullanarak hakaret eden biriyle mi muhattaba gireceğim? Bir konu için arkadaşını satan için mi muhattaba gireceğim? :kiki: Üzgün olsaydı mesajını atar, durumu belirtirdi. Arkamdan şikayet etmezdi, konuşmazdı. :)

Benim için her 2side çok değerli isimler biliyorlar. :bhr:
Ama tam olayların içinde değilim diye şey etmiyorum.
Yalnız her 2si aslında aynı taraftalar ve çok iyi anlaşan 2 kişi, kendileri eğer isterse bu sorunu çok hızla aşarlar. Ama işte ilk adım gerekli.

ay ne biçim program bu be firdevs hanım şu an tekrar geçirdiği şokla eski haline dönmüştür :F bihter desen mezarından fırlar bu gece:F

Güzel bölüm olmuş elinize sağlık. İtiraflarların yayından kaldırılmasını ben de doğru bulmaya başladım çünkü şöyle bir düşününce aylardır sırf İtiraflar konusu yüzünden millet birbirine düştü. Hatta birisi birisine arkasından şeytan diyecek kadar seviye olarak da düşmüştü, hadsizleşmişti. O yüzden İtiraflar programının 2018 bahardan önce yayına girmememesini umuyorum, girerse de millet yine birbirine düşer malum lobici faaliyetler durmadan devam edeceği için. :) @mrt-06

İleri ki mesajda beni kast edip bu mesajı yazmışsın. Dosi ile problemi olan son kişiyim ben o lobide. Hatta gitmeden önce konuşuyorduk ben ve Yiğit ama bizi bu şekilde kandırmasın hoşuma gitmedi Çiğdem'e dedikleride hoşuma gitmedi o sebeple tepki gösterdim. Dosiye epi topu 3-4 itiraf yapmışımdır. Deniz desen okey yada Aserat desen tamam ama dediğim gibi Dosi en son seçeneğim olur itiraf için. Ve kızdığım noktası aşırı yapmacık gelen bir iki tavrı fake hesap olayı ve edilen hakaretler. Seyran itirafıda hiç bir şekilde bana ait değil.:):)
İtiraflar olmasada benim hakkımı yemeyi adet edindiğin için yine yedin haram olsun:Z :A

Abisi yaşında adama YILAN kelimesini kullanarak hakaret eden biriyle mi muhattaba gireceğim? Bir konu için arkadaşını satan için mi muhattaba gireceğim? :kiki: Üzgün olsaydı mesajını atar, durumu belirtirdi. Arkamdan şikayet etmezdi, konuşmazdı. :)
Şimdi aştı beni oraları bilmiyorum sma bu kadar kolay kırmayın onarmak zor olur. Bende 2’nizi seviyorum ve biliyorum çok yakında barışacaksınız, ayrıca @denizz19 yılanı varken birbirinize niye yılan diyorsunuz :A @mrt-06