Dayan Yüreğim'in İlk Tanıtımı Ne Zaman Yayınlanacak?

denizz19

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Dayan-Yüreğim-Dizisi-Oyuncuları-Kimler.jpg

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Cankat gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Dayan Yüreğim izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.​

Yapımcılığını Endemol'ün üstlendiği, senaryosunu Alican Yaraş ve Serap Gazel gibi isimlerin yazacağı, yönetmenliğini ise Deniz Çelebi Dikilitaş'ın üstleneceği yeni dizinin tanıtımının ne zaman çıkacağı da belli oldu.​

İlk tanıtım Cuma günü FOX ekranlarında olacak.​
Orijinal formatta oku

Cansel Elçin'i beğenmiyorum ama Ece Uslu çok iyi isim. Tutabilir. Bakalım fragman nasıl olacak.

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Cankat gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Dayan Yüreğim izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Endemol'ün üstlendiği, senaryosunu Alican Yaraş ve Serap Gazel gibi isimlerin yazacağı, yönetmenliğini ise Deniz Çelebi Dikilitaş'ın üstleneceği yeni dizinin tanıtımının ne zaman çıkacağı da belli oldu.​

Orijinal formatta oku
İlk tanıtım bu akşama ertelendi 21.45 gibi çıkacakmış oh oh! :D :D

keske burdada fox olsaydi :( nette bir tek o hayat benimi takip edebiliyorum

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Cankat gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Dayan Yüreğim izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.​

Orijinal formatta oku
Berk Cankat Yildizlar sahidimde yalniz 😱

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy