Netflix Dark - 3.Sezon Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Netflix'in dünya genelinde büyük beğeni toplayan Alman bilim kurgu dizisi Dark'ın 3.sezonuna sayılı saatler kaldı. İlk sezonu 10 bölüm, 2.sezonu 8 bölümden oluşan dizinin 3.sezonu da 8 bölümden oluşacak ve aynı zamanda en baştan planlandığı üzere final sezonu olacak.

dark.jpg

Dizinin 3.sezonuyla alakalı yorumlarınızı SPOİLER KURALLARI dahilinde bu konu altından yapabilirsiniz...

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konusunu bir gün önceden açmış @Tolstoyevski ve bugün itibariyle dizinin üçüncü sezonu yayınlandı. @Tolstoyevski muhtemelen kısa sürede bütün sezonu izleyip bitirecektir. Heyecanını yorumlarında görebilirsiniz.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
IMDb puanları 9.8 ve üstü gidiyor şu anda. Özellikle yedinci ve sekizinci bölümler 10 puan almış durumda. Gerçi çok fazla oy yok ama yine de iyi gidiyor. Muhtemelen üçüncü sezon, final sezonu olduğundan dolayı, damgasını vuran bir sezon olacaktır.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
IMDb puanları 9.8 ve üstü gidiyor şu anda. Özellikle yedinci ve sekizinci bölümler 10 puan almış durumda. Gerçi çok fazla oy yok ama yine de iyi gidiyor. Muhtemelen üçüncü sezon, final sezonu olduğundan dolayı, damgasını vuran bir sezon olacaktır.
Daha yayınlanalı 3 saat falan olmuş durumda. Kimsenin 3 bölümden fazla izlemesine imkan yok. Sen ne bakıyorsun o puanlara :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öyle tabi :A @Tolstoyevski bütün bölümlere teker teker 10 basmıştır mesela şimdi :A
@Tolstoyevski foruma giriş yaptı. Şimdi konuya roman gibi yorumlarını dolduracak. Gözünü kırpmadan bugün bitirir diziyi, belki bitirmiştir bile. :A

Daha 2.sezona giriş yapamadım, son 14 bölümü hızlıca ileri sararak göz atıyorum dün geceden beri. :A

Acaba sezonu bitirene dek spoiler ihtimali yüzünden foruma sosyal medyaya pek girmeyip bitirince toplu mu yazsam yoksa bölüm bölüm mü karar veremedim. Şu an seçim günü stresi var, büyük bir gün.. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Tolstoyevski nin tarzı değil o ya. Bence tek günde bitirmez Tols. Onu yapacak kişi yamyam @MEnes Kendisi başladı bile izlemeye, akşama bitirmiş olur :A
O da doğru, @Tolstoyevski yaya yaya izler ama tabii gaza gelip hepsini de bitirebilir, tadını çıkara çıkara da bitirebilir. Heyecan vermesi, bütün bölümleri tek günde bitirmesi için yeter. Gerçi yorum yazayım derken izlemeye vakit bulamaz, çok uzun olacak çünkü yorumu. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Daha 2.sezona giriş yapamadım, son 14 bölümü hızlıca ileri sararak göz atıyorum dün geceden beri. :A

Acaba sezonu bitirene dek spoiler ihtimali yüzünden foruma sosyal medyaya pek girmeyip bitirince toplu mu yazsam yoksa bölüm bölüm mü karar veremedim. Şu an seçim günü stresi var, büyük bir gün.. :A
Adam geçmişe göz atıyor daha, ben bitirmek üzeredir diye düşünüyordum oysa. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

GoT değil bu, öyle her yer spoiler kaynamaz. Biraz dikkatli olman yeterli olur :D

Yeni sezonu nasıl bir hızda izlemeyi planlıyorsun peki :A

• Güldürdün