Dar Kıyafetler Giymeyi Sever misiniz?

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Foruma ilk geldiğin vakit günde 5-10 anket açardın baya eğlenceli olurdu boşver devam et :A
Evet eğlenirdik ama başlıklarıma müdahale edildiği için eksik kalsın diyorum. Sevmiyorum işime karışılmasını maalesef. Zaten amaçlı eğlence yapıyoruz burada ona da engelleme gelinc e rahatsızlık duyuyorum. Beni forumdan en çok soğutan kısım buydu zaten şu yarışmalar olmasa aktifliğim neredeyse bitmişti. Ama görünen o ki yine yarışma sonrası eski halime döneceğim. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Foruma ilk geldiğin vakit günde 5-10 anket açardın baya eğlenceli olurdu boşver devam et :A
Evet eğlenirdik ama başlıklarıma müdahale edildiği için eksik kalsın diyorum. Sevmiyorum işime karışılmasını maalesef. Zaten amaçlı eğlence yapıyoruz burada ona da engelleme gelinc e rahatsızlık duyuyorum. Beni forumdan en çok soğutan kısım buydu zaten şu yarışmalar olmasa aktifliğim neredeyse bitmişti. Ama görünen o ki yine yarışma sonrası eski halime döneceğim. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yapma, bırakma bizi,
Sensiz kalırız ortada dul gibi,
Gel, devrim yapalım,
Forumun kalitesini arşa çıkaralım.

Yapma, bırakma bizi,
Sensizliğe terk etme seni sevenleri,
İstersek zorlukların üstesinden beraber geliriz,
Biz bunu yapabilecek güçteyiz.

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok bolda iyi değil çok darda iyi değil aslında bi defa kıyafet yakışmalı orantısını bulmalı kişi

• Beğendim
Reactions: denizz19