D Productions'dan Yaz Dizisi Geliyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5672be09e50aa94108cdee12.jpg

D Productions'dan yaz dizisi geliyor!

'Şeref Meselesi', 'Tatlı İntikam', 'Adı Efsane' ve 'Siyah Beyaz Aşk' gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen D Productions, uzun bir aradan sonra tekrar dizi yapıyor.

Kanal D'de ekrana gelecek olan, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı diziyi Serdar Gözelekli yönetecek.

Diziye dair henüz başka bir detay yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,346
Puanı
860
Süper bayadır yoktu sektör de :Z yeni sezon da da görsek keşke :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
D Yapım sektöre damga vurmuş, büyük ses getirmiş birçok diziye imza atmıştı. Öyle Bir Geçer Zaman ki mi diyeyim Geniş Aile mi diyeyim Asmalı Konak mı diyeyim Gümüş mü diyeyim Kayıp Şehir mi diyeyim... Daha sayamadığım aklıma gelen birçok dizisi vardı, sektörde tekrar dizi yapacak olmasına çok sevindim. Yönetmen gayet güzel görünüyor, bence D Yapım yeni sezona da iddialı bir iş hazırlamalı. :X

• Harika
Reactions: Forumdash

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
D Yapım sektöre damga vurmuş, büyük ses getirmiş birçok diziye imza atmıştı. Öyle Bir Geçer Zaman ki mi diyeyim Geniş Aile mi diyeyim Asmalı Konak mı diyeyim Gümüş mü diyeyim Kayıp Şehir mi diyeyim... Daha sayamadığım aklıma gelen birçok dizisi vardı, sektörde tekrar dizi yapacak olmasına çok sevindim. Yönetmen gayet güzel görünüyor, bence D Yapım yeni sezona da iddialı bir iş hazırlamalı. :X
bu iyi senaristti 4 bölüm Arka sokakları yazdı taşlıtepe bölümlerini yazan senarist

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
D Productions'un hakları Doğan grubunda kalmamış mıydı, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,060
Senaristler düşündürse de D Yapım'ın yeniden faaliyete geçmesi güzel bir gelişme.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Zamanında pek çok önemli proje yapan ama yıllardır sessiz kalan bir firmanın dönüşü yaz dizisiyle mi olur Demirören'deki vizyon bu kadar işte. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dönecek olmalarına çok sevindim, zamanının kuşkusuz birçok en iyi dizisi D Productions'tan çıkmıştı. Senaristler ve yönetmen Afili Aşk'tan (Gerçi Serdar Gözelekli, Bizim Hikaye'nin de ilk sezonunu çekti araya sokmasam olmaz. :A) umarım onun tadında bir yaz dizisi gelir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
D Productions'un hakları Doğan grubunda kalmamış mıydı, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
Öyle diye biliyordum hatta bi ara siyah beyaz aşk dizisi yapım degistirmis bunun yüzünden
"Türk televizyon tarihinde pek çok ilke imza atan D Yapım, 2018 yılında Demirören Medya Grubuna katılmıştır!"

Kendi linkedin sayfalarında bu şekilde yazmışlar. Yani Demirören'de gözüküyor şirket...

• Beğendim
Reactions: Cervantes