'Dünyayla Benim Aramda'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Disney+ Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FZYWDH_X0AEI4Ts

Disney+ Türkiye'nin merakla beklenen ikinci yerli orijinal dizisi 'Dünyayla Benim Aramda'nın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını MF Yapım'ın, yönetmenliğini Hülya Gezer'in üstlendiği, kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor'un yer aldığı dizi 14 Eylül Çarşamba gününden itibaren izleyici ile buluşacak.

Senaryosunu Pınar Bulut'un kaleme aldığı dizi; içindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan bir kadının, zaman geçtikçe yabancılaşmaya başladığı sevgilisine, ilişkilerini ayakta tutmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve ardından yaşananları anlatıyor.

Dünyayla Benim Aramda, ilk bölümüyle 14 Eylül Çarşamba 10.00'da sadece Disney+ Türkiye'de

FZYWDIEX0AIMPx1

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Exxen için söylediğim şeyler Disney için de geçerli. Kaçış'dan sonra bu da hiç ilgimi çekmedi. Sıradaki gelsin :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Exxen için söylediğim şeyler Disney için de geçerli. Kaçış'dan sonra bu da hiç ilgimi çekmedi. Sıradaki gelsin :A
Sırada bu var. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sırada bu var. :A

Bak bu iyi olabilir işte. Pınar Deniz'i birilerini asıp keserken izleme fikri kulağa hiç de fena gelmiyor :bhr: :A @Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,482
Puanı
1,060
Disney iddialı isimlerle anlaştı fakat ortaya çıkan projeler hiç iddialı görünmüyor.