Dünyaca Ünlü Platform 'HBO Max' Türkiye'ye Giriyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
hbo_max_sm_copy.jpg

27 Mayıs 2020'de hizmete giren dijital platform HBO Max, resmen Türkiye'deki operasyonlarına başlıyor.

2005'ten bu yana MBC Dubai'de içerik müdürü olarak görev alan Mia Edde'nin 1 Ağustos itibariyle HBO Max'in Türkiye'deki içerik alımlarından ve yerel projelerden sorumlu müdür olarak yeni görevine başlayacağı öğrenildi.

Edde, yaptığı açıklamada "Türkçe içerikler uluslararası izleyici arasında oldukça popüler ve bu içeriklerin en iyilerini HBO Max'te izleyiciyle buluşturacak olmayı dört gözle bekliyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: TBI Vision

Mia-Edde.jpg

• Harika
Reactions: Gizmen

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
HBO Max'in platform olarak geleceğini sanmıştım bir an ama yeni bir platformun bir anda açılmasının zor olduğunu da düşünüyordum. Sonuç olarak Türkçe içerik konusunda adım atacaklar. İlgi görür mü, elbette görür.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Beklediğim bir haber. Dijital platformları benim gibi seven birisi için bulunmaz hint kumaşı :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga için müjdeli haber nihayet geldi :A @Dosi @Araf
Başlığı görünce hiç heyecanlanmadım çünkü böyle bir şeyin şu aşamada imkansıza yakın olduğunun farkındayım. :A

HBO Max'in patronlarıyla Discovery ortak oldu. Dolayısıyla BluTV ve HBO Max aynı yayın grubuna ait gibi bir şey. BluTV varken HBO Max kolay kolay gelmez kısa vadede. Yine de ilgi çekici bir gelişme tabii. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başlığı görünce hiç heyecanlanmadım çünkü böyle bir şeyin şu aşamada imkansıza yakın olduğunun farkındayım. :A

HBO Max'in patronlarıyla Discovery ortak oldu. Dolayısıyla BluTV ve HBO Max aynı yayın grubuna ait gibi bir şey. BluTV varken HBO Max kolay kolay gelmez kısa vadede. Yine de ilgi çekici bir gelişme tabii. :A
Warner Media ile HBO'nun üst kuruluşu Discovery ile birleşmiş, haliyle de Discovery ile birleşmesiyle HBO, BluTV ile birleşmiş de oldu. BluTV'de de zaten kısmen HBO esintileri görüyoruz; gerek film, gerekse de dizi yönünden. Yeni sezonda bu daha da artabilir. :)