Düşman Kardeşler Başlamadan Gün Değiştirdi!

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Show Tv'nin yaz sezonunda yayına başlayacak dizisi Düşman Kardeşler başlamadan gün değiştirdi! Daha önce yayın tarihi 4 temmuz Çarşamba olarak belirtilen dizi 5 temmuz Perşembe'ye kaydırıldı!
Kişisel yorumum: Show Tv bir az korktu sanki. Çarşamba Kanal D'de Annem Uyurken, Star'da İbret-i ailem var. Show Tv Düşman Kardeşlere fazla güvenmiyor anlaşılan

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet, bekledigim gibi gün degistirdi dizi. Persembe'de daha iyi gitme sansi var, fakat ilk 5'te olur mu bilinmez.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,300
Puanı
1,060
Perşembe'de İşler Güçler var. :D Ama Çarşamba günü, Perşembe'den daha tehlikeli. :)

Bu dizinin tanıtımlarını baya yapıyor Show TV, ilk bölümüyle zirveye oynayabilir, özellikle A/B'de. :)

- - - Ekleme - - -

Perşembe'de İşler Güçler var. :D Ama Çarşamba günü, Perşembe'den daha tehlikeli. :)

Bu dizinin tanıtımlarını baya yapıyor Show TV, ilk bölümüyle zirveye oynayabilir, özellikle A/B'de. :)

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Annem uyurken fragmanı saçma geldi bana kadın kızının düğününde bayılıyor 10 yıl komada kalıyor bari trafik kazası falan geçirseydi annem uyurken'i izlemem düşman kardaşları izlerim İbreti ailem'i de izlerim belki işler güçlerde başlıyor onuda merak ettim onuda belki izlerim

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Açıkcası bu dizinin Totale hitap edeceğini düşünüyorum. Kaliteli bir dizi değil. Genellikle kaliteli diziler AB'ye hitap ediyor