Kanal D Dönence - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
FzTmnqgXoAADSTE

Kanal D'nin yeni dizisi Dönence bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını D Media'nın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin, senaristliğini Ebru Hacıoğlu'nun üstlendiği yapımın kadrosunda Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Didem İnselel, Ülkü Hilal Çiftçi, Atakan Hoşgören, Ogün Kaptanoğlu, Ahmet Varlı, Doğa Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya ve Berfin Ant yer alıyor.

Ödüllü İsrail dizisi 'Exceptional'dan uyarlanan, Asperger sendromlu kardeşi nedeniyle ailesiyle birlikte Foça'ya gelen Gece ve burada tanıştığı Özgür'ün hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,238
Puanı
1,060
Dizi çok güzeldi otizmli çocukları oynayan oyunculara bayıldım muhteşemlerdi valla Sümeyye ile Caner uyumu rolleri Özgürü çok sevdim kardeşine düşkün bir abi olarak izlemek güzeldi Sümeyye de öyle Geceye biraz sinir olacaz gibi sonra sevecez bu arada Babamız Cem Gecenin babası yani aldatıyor gibi gösterildi ama bence aldatmıyor başta düşündüm ama sonra aldatmadığını düşündüm bakalım ne olacak

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,757
Puanı
1,061
Dizi çok güzeldi otizmli çocukları oynayan oyunculara bayıldım muhteşemlerdi valla Sümeyye ile Caner uyumu rolleri Özgürü çok sevdim kardeşine düşkün bir abi olarak izlemek güzeldi Sümeyye de öyle Geceye biraz sinir olacaz gibi sonra sevecez bu arada Babamız Cem Gecenin babası yani aldatıyor gibi gösterildi ama bence aldatmıyor başta düşündüm ama sonra aldatmadığını düşündüm bakalım ne olacak
Kuz bak Ajda teyzem @serhatt la @Emre Ozansoy un hayalindeki konumu ziyaret etmiş :A :A

Screenshot_20230830_164233.jpg