CW'nun 2014-2015 Sezonu Takvimi Belli Oldu!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
hayırrr damon ölemez :T klaus ayrıldıktan sınra damon için bakıyorum sadece bu diziye damonda giderse 6.sezon final yaparlar bence ama dönücek bir şekilde :-):-)
Bence bu sezon da pek muhteşem değildi hani(b) Önceki sezonlar çoook daha iyiydi:) 6.sezon inş son sezon olur.Zaten 6.sezonuda kesin ilk 4 sezon hatrına almiştir:X Yoksa 10 sezon Elena'nın salya sümüğü çekilmez:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence bu sezon da pek muhteşem değildi hani(b) Önceki sezonlar çoook daha iyiydi:) 6.sezon inş son sezon olur.Zaten 6.sezonuda kesin ilk 4 sezon hatrına almiştir:X Yoksa 10 sezon Elena'nın salya sümüğü çekilmez:F
2.sezondan itibaren zaten klaus ve köken vampirler katılıcna diziye reytingler uçmuştu yanı
özellikle klaus adam diziye 3 bölüm için falan gelmiş normalda 3-4 bölüm sonra ölücekmiş ama senarist bukadar sevilen karakteri öldürürsem seyirciye haakrettir demiş ve 4.seonuda bitirp bunlada kalmadı ayrı dizi yapıldı adama iyikide yapıldı :bhr::bhr: kökenler çıkınca o saçma sapan elanaya kaldı koca dizi haliyle bu sezon hiç iyi değildi dediğin gibi senaryoları kalmadı artık konuları yanı ama the originals muhteşem bir sezon geçirdi :bhr::bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,058
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
people choice ergen ödülü mü :Fonun teen choice u ergen işi :F people choice genele hitap ediyi

glu glular kovalasın seni ben de ciddi bir ödül sandım :F
en ciddi ödüllerden biridir gerçek kaliteye yeteneğe ödül verilir, yani senin parlaklar seçmemiş:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- ben bi bu diziyi bitiriyim.Sonra izlerim The Originalsi.Onun konusu ne ki ?
vampir dizisi cnm the vampire diariesin yan dizisi yani bağlantılı iki dizi birbirine bak
the vampire diariese 2.sezon klaus adında köken vampir gelicek dizinin en güçlü ve en kötü vampiri olucak sonra bu klausun kardeşleri falanda gelicek 5.sezona kadar the vampire diarieste oynucak bunlar 4.sezon bittiğinde klaus ve kardeşlerine the originals diye yan dizi yaptılar ve the vamprie diariesten ayrıldılar the originalsa geçtiler 5.sezonda yoklar yani
benim sana tavsiyem önce the vampire diariesi bitir the orginalsa öyle geç zaten the orginals oyuncuları 2.sezonda the vampia diarieste oynucaklar 4.sezonuda bitir 4.sezon bitince klaus diziden çıkıyor 4.sezonu bitirp the originals izlemeye basla hem diziyi daha iyi anlamış olursun
:-):-):-)