CW'nun 2014-2015 Sezonu Takvimi Belli Oldu!

Reign süper dizi netten izliyorum
CW de de merakla bekliyorum🙂

Laurel'in babası değil mi saçını kesmiş.

Yayın akişi takvimi böyle olur

Bu arada [HASHTAG]#the100[/HASHTAG] başladiğinda demiştim başrol Clarke Finn hiç iyi değiller diye adamlar takvimde resimlerini bile kullanmamişlar
Bari Bellamy & Octavia kardeşlerinin resmini koysalardı
@xemrexxx @Çiğdem-

işte senin hayatının özeti yayın akışı hepiciğini izliyon nerdeyse

@destere Arka sokakları seyretmesin yoksa onuda yayından kaldırtır gülcan arslan için seyretmeye başlarsa @Çiğdem- @Çiğdem- senin sürekli yayından kalkan dizin varmı 1 bölüm seyrettiğinde yayından kalkan dizin var mı

Cuma günü ve bakire jane ve senin reign'i çıkar hepsi benim
Senin gitti diye hıncını benden alma
(sayalım ; Carrie, Tommorrow People, Star-Crossed
)
star crossed ı izlemiydim .ss tomorrow people da önemli değil nasılsa seneye bilim kurguların kralı heroes dönüyor
bir carrie için üzgünüm

bu arada sen bakire jane i izlersin bence

star crossed ı izlemiydim .ss tomorrow people da önemli değil nasılsa seneye bilim kurguların kralı heroes dönüyor
bir carrie için üzgünüm

bu arada sen bakire jane i izlersin bence
yok izlemem pazartesilerim dolu
Senin birde Heart of Diaxi midi neydi öyle bi zımbırtın vardı

@Forumdash takvim resimelrini beğenmedim ben süpernaturalda deab sam ve castiel üçlüsü olmalıydı kesinlikle 🙁🙁 the vampire diaries tam bir facia damon varken p suratsız elananın ne işi var orda 😱😱😱 the 100 o foto ne öyle yaa
bellamy olmalıydı kesinlikle dizinin açık ara en iyi oyuncusu bence şu ana kadar ve karizmatik tek erkek oyuncusu dizide

@pompy 1.bölümden değilde ilk sezondan iptel olan dizilerim oldu malesef izlediğim dizileri kaldırıyorlar hemen ilk sezondan

ayol tamamen ofsayt bir mesaj olmuş
1.si damonı canlandıran adam gerçekte seninle değil @destere ile ilgilenir o yüzden boşuna şaşırma
ayrıca elenanın nesi var kız taş gibi hemi de bulgar yani evine falan gelirse ulaşma şansımız var altı üstü edirneden sınırı geçicen

sonracına thee 100 de bellamy yardımcı oyuncu başrol clarke ve finn
o ikisi olmalıydı

1. Sen Elena'yı kesin bulgar(my'ye bağlarsın) oyuzden seviyorsundur

2. Clarke ve Finn'i seviyormusun 😱 Oyuncudan anlamadiğin kesin + net

Damon öldü inş seneye yok
Bu seneki rolleri çooook abartı mimikleriyle karakterinden soğuttu😡 Kızlar seviyordur o hareketleri ama erkek izleyiciyide düşünsünler acayip kıldı bu sene
Bi tabir vardır "Kalıbının adamı ol"

1. Sen Elena'yı kesin bulgar(my'ye bağlarsın) oyuzden seviyorsundur

2. Clarke ve Finn'i seviyormusun 😱 Oyuncudan anlamadiğin kesin + net
1 de nasıl bağlıcam lo merak ettim

2 dizide en sevdiğim octavia
ama başrol clarke ve finn onlar olmalıydı resimde

1 de nasıl bağlıcam lo merak ettim

2 dizide en sevdiğim octavia
ama başrol clarke ve finn onlar olmalıydı resimde
1'de MY bulgaristanda filan izlenmiyor mu ordan şey ettim

2'de Dedğim gibi Bellamy ve Octavia kardeşler olmalıydı. Dizinin açık ara en iyileri
Başkan'ı koyan adamlar bari onları koysaydı
Başkan'da başrol değil

bellamy nin nesi iyi @Çiğdem- gibileri çeksin diye koydukları belalı bir çocuk işte

Vay kanala bak be hep genclere calisiyor helal.THE VAMPIRE DIARIESE YENI BASLADIM 1. SEZON 13. BOLUMDEYIM AMA MUTHIS BI DIZIYMIS. @Çiğdem-

owwwww
))) bunun için değil edirneden geçmek
ferhat gibi dağlara yanaşır diğer taraftan çıkarız
)