"Cumartesi Sürprizi" Ve "Pazar Sürprizi" Geri Dönüyor!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Show TV'nin efsaneleşmiş magazin programları "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" Gamze Karaman farkıyla geri dönüyor!

Show TV'nin Ciner Yayın Grubu tarafından satılmasıyla yeni yönetim İç Yapımlar Genel Koordinatörü Caner Erdem ve Haluk Şirin ile yollarını ayırmıştı ve İç Yapımlar tarafından hazırlanan tüm programlar yayından kaldırılmıştı.

"Ciner Yayın Grubu" İç Yapımlar ekibinden başarılı olanlar ile yeniden anlaşmaya vardı ve yeni sezon için el sıkıştı. Kanal yayından kaldırdığı magazin programlarını da yeni yayın dönemi için yeniden başlatıyor.

Güzel ve başarılı oyuncu Gamze Karaman'ın sunumuyla "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" canlı yayınla Cumartesi ve Pazar günleri 9.45'te Show TV'de!

gamze293_236355867504a058164cb8.jpg

Son düzenleme:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hani Show Kulüp olacaktı onların yerine?
İsmi değiştirilmiş son anda. Bence "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" daha iyiydi Show Kulüp'ten. Çünkü onlar artık markaydı ve efsaneleşmişti. Show Kulüp'ün yerine de Heycanlı var zaten. Bantlar zaten aynısı. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İsmi değiştirilmiş son anda. Bence "Cumartesi Sürprizi" ve "Pazar Sürprizi" daha iyiydi Show Kulüp'ten. Çünkü onlar artık markaydı ve efsaneleşmişti. Show Kulüp'ün yerine de Heycanlı var zaten. Bantlar zaten aynısı. :)
Demin tanıtımını gördüm seslendirmeyi aynı adam yapıyor muhabirlerinde bir kısmı aynı eski tadı yakalar umarım. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Efsaneleşmişse Pazar sürprizi efsaneleşmiştir, Cumartesi sürprizi değil.

Cumartesi sürprizi çıktı çıkalı her gün aynı magazin. Show Kulüpten bahsetmiyorum bile hergün canlı program ayağına aynı haberleri veriyorlardı, sözlerini bile değiştirmiyorlardı, aynı konuşma aynı spiker, hatta haberlerin yerleri bile aynı.

Hiç olmazsa azalmış 2 gün olmuş ama bana kalırsa Cumartesi gitmeli. İkisi de aynı zaten. Umarım Heycanlı da aynısı olmaz... :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Cumartesi sürprizi çıktı çıkalı her gün aynı magazin. Show Kulüpten bahsetmiyorum bile hergün canlı program ayağına aynı haberleri veriyorlardı, sözlerini bile değiştirmiyorlardı, aynı konuşma aynı spiker, hatta haberlerin yerleri bile aynı.

Hiç olmazsa azalmış 2 gün olmuş ama bana kalırsa Cumartesi gitmeli. İkisi de aynı zaten. Umarım Heycanlı da aynısı olmaz... :)
Star'ın da her gün var artık magazin programı. :):)

Bide 2 muhabir daha da varmış şu şort giyip plajda dolaşanın ismi neydi? :D :D
Ayhan Oral. :X

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Show Kulüp konusunda demiştim adı Cumartesi - Pazar Sürprizi olmalı diye. Sevindim denk geldikçe izlerim. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Star'ın da her gün var artık magazin programı. :):)

Ayhan Oral. :X
Bi de uzun saçlı olan? :X

Yanlış bilgilendirmeyelim magazinin babası Pazar Keyfi'ydi Pazar günleri Prime Time'da yayınlanırdı hiçbiri yokken o vardı Pazar Sürprizi sonradan başladı. :)

Son düzenleme: