CTRL + V Yapın En Son Ne Kopyalamışsınız Görelim !

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu forumu kopyalamışım en son sırf buyüzden bile ödül almam lazım bence :kiki::kiki:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
BghNJKGCAAAX_XT.png:large

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
inci sözlükten

başlık : hırsızlara müjde

sistemin bug'ını buldum. adım adım anlatıyorum ;

- öncelikle bir akp mitingine gideceksiniz

- başbakanın konuşma yaptığı stand'a yakın bir konuma geliyorsunuz

- üzerinde parası olanları( cebine 3 kuruş konularak zorla getirilip fakirlikten ölenler olmaz ) keşfetmeye çalışıyoruz

- kurbanımızı gözümüze kestirdiğimizde yanına gidip cüzdanını çalıyoruz

- burada 2 ihtimal var. eğer profesyonelseniz zaten yakalanmazsınız ve cebiniz para dolu evinize dönersiniz.

- oldu ki yakalandınız, cüzdanını çaldığınız kişi 'hırsız var' diye bağırdığında etraftaki öfkeli kalabalık ve başbakan korumaları ona saldıracağından oluşacak hengameden yararlanıp hazır insanların dikkati başka yöndeyken siz alandan uzaklaşacak ve eve yine cebiniz dolu döneceksiniz.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
[HASHTAG]#beyazit[/HASHTAG] [HASHTAG]#nurbanu[/HASHTAG] [HASHTAG]#hurremsultancennette[/HASHTAG] [HASHTAG]#totosmusticiler[/HASHTAG] [HASHTAG]#kaliteninsultani[/HASHTAG] [HASHTAG]#kaliteninsultaninaveda[/HASHTAG] :Z [HASHTAG]#hurremsultaningucu[/HASHTAG] :Fyapıştırmaya devam.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
inci sözlükten

başlık : hırsızlara müjde

sistemin bug'ını buldum. adım adım anlatıyorum ;

- öncelikle bir akp mitingine gideceksiniz

- başbakanın konuşma yaptığı stand'a yakın bir konuma geliyorsunuz

- üzerinde parası olanları( cebine 3 kuruş konularak zorla getirilip fakirlikten ölenler olmaz ) keşfetmeye çalışıyoruz

- kurbanımızı gözümüze kestirdiğimizde yanına gidip cüzdanını çalıyoruz

- burada 2 ihtimal var. eğer profesyonelseniz zaten yakalanmazsınız ve cebiniz para dolu evinize dönersiniz.

- oldu ki yakalandınız, cüzdanını çaldığınız kişi 'hırsız var' diye bağırdığında etraftaki öfkeli kalabalık ve başbakan korumaları ona saldıracağından oluşacak hengameden yararlanıp hazır insanların dikkati başka yöndeyken siz alandan uzaklaşacak ve eve yine cebiniz dolu döneceksiniz.

Yok artık.:eek::F