2021 Cruella - Film Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu senenin “güzel kostümlü filmi” de bu oldu. Yanlış anlaşılma olmasın, bunu olumlu bir şey olarak ve filmi övmek için söylüyorum. Cruella ilk duyurulduğu zaman beklentilerim Emma Stone’a rağmen düşüktü, iyi bir şey olacağına dair pek bir umudum yoktu açıkçası ancak izlediğim eserden son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Başta da belirttiğim gibi kostümler harika, Emma Stone harika, senaryo ve kurgu gibi detaylar daha önce eşine benzerine hiç rastlamadığımız türden değil ancak bu saydığım faktörlerle birleşince hem sırıtmıyor hem de zaten kötü diyebileceğimiz seviyelerde değil.

Kısacası ben bayılmasam da beğenen, başarılı bulan taraftayım. Sırf Emma Stone için bile şans verilmeyi hak ediyor zaten…

• Beğendim
Reactions: bazinga and Aserat

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Baştan sona kendini izleten ve bir anti kahraman hikayesi gibi başlayıp farklı noktalara giden ama keyifli bir izleti sunan iyi bir filmdi. Tabi bunda Emma Stone en önemli faktörlerden biriydi elbette.. Kendisini izlediğimiz her sahne bambaşka bir keyifti. Bir karakter gelişimi hikayesi olduğu için ve bir dönüşüm izlediğimiz için bu dönüşümü çok iyi yansıtmış Stone. Her iki tarafa geçtiğinde de bu geçişleri hissettirmiş bizlere. Tabi işin içinde bir intikam teması da vardı ve bu durum hikayeye iyi yedirilmiş.

İşin görsel kısmı ve kostüm kısmı zaten bambaşka. Çok başarılı ve Oscar'ı neden kazandığını gösteren kostümler mevcuttu. Filmin atmosferi ve görselliği ve renk tonlaması gerçekten başarılıydı. Emma Stone dışında Emma Thompson da filmin diğer keyifli performansıydı. Karşılıklı sahneleri oldukça keyifliydi...

Yılın iyi filmlerinden ve Emma Stone'un da yine iyi filmlerinden...

7.5/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eğlenceli bir film ama vasat bir senaryosu var. En güzel yanı içinde Emma Stone güzelliğini barındırması :A

6.5/10

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Oldukça renkli ve eğlenceli; görsellik olarak güçlü, senaryo ve hikaye olarak ortalama bir filmdi. Çerezlik de diyebiliriz kısaca. İki Emma'nın da performansları çok iyiydi. Tabii ben Emma Stone sevgimden dolayı filmi çıkar çıkmaz izlemiştim. :A

7/10

• Beğendim