bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1426367606.jpg

Ünlü komedi dizisi How I Met Your Mother'ın son sezonundaki önemli rolüyle tanınan Cristin Milioti'nin yeni dizisi belli oldu!

Bu sezon NBC'de yayınlanan ve reyting kurbanı olan A to Z dizisinin başrolünde de yer alan Cristin Milioti, FX'in bol ödüllü antoloji dizisi Fargo'nun ikinci sezonunda yer alacak.

Cristin Milioti dizinin ana karakteri olacak Lou Solverson'ın karısı Betsy'yi canlandıracak. Yani ilk sezondan tanıdığımız Molly karakterinin annesini oynamış olacak.

1970'li yılların sonunda geçecek olan Fargo'nun ikinci sezonunda Lou Solverson karakterini Patrick Wilson oynarken Ted Danson, Kirsten Dunst, Nick Offerman gibi isimler de kadroda yer alacak.

Coen kardeşlerin unutulmaz filmi Fargo'dan esinlenerek hazırlanan Fargo dizisi her sezonunda farklı konuları işliyor...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok sevindim bu işe. :Z

A to Z'yi bırakırken üzülerek bırakmıştım ama neyse ki izleyeceğim kesin olan bir diziye katıldı. Fargo'nun ikinci sezonu için de umut veren bir isim olmuş oldu ama ben hala 1-2 iyi takviye gerektiğini düşünüyorum. :):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,047
Puanı
1,061
İyi bir oyuncu, hayırlısı olsun. Kadro da giderek güzelleşiyor. :)