Cristiano Ronaldo Şampiyonlar Ligi'nde İlki Başardı, Tarihe Geçti!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Cristiano Ronaldo Şampiyonlar Ligi'nde İlki Başardı, Tarihe Geçti!

C9PWNDbW0AAIJ-L-1024x1024.jpg

Real Madrid'in süperstarı Portekizli Cristiano Ronaldo bir rekor daha kırdı.

Kariyerinde sayısız rekoru bulunan Cristiano Ronaldo bugün Bayern Münih maçı ile Şampiyonlar Ligi tarihine geçti.

Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Bayern Münih evinde Real Madrid'le karşılaştı. İlk yarıyı 1-0 kapatan Alman ekibini 2. yarıda süperstar Ronaldo yıktı. İspanyol ekibi karşılaşmadan Ronaldo'nun attığı gollerle 2-1 galip ayrıldı. Portekizli futbolcu böylelikle Şampiyonlar Ligi'nde 100 gole ulaşan ilk isim oldu.
Orijinal formatta oku

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Görecez bakalım Messi Camp Nouda turu getirecekmi takımına :A Düşmanlık gözlerinizi kör etmiş :A

Ronaldo geçen yaz Avrupa kupasında beni 3 kez son kuponumu yatırdı, birinde hiç unutmam son dakika penaltısını kaçırdı tam 500 lira kazanacaktık, Messi ile boy ölçüşen Ronaldo kalktı penaltıyı kaçırdı. Beter ol Portekiz dedik, adamlar yata yata kupayı kazandı o ayrı ama o turnuvadan sonra Ronaldo'dan ciddi anlamda soğudum, nefrete yakın hisler besledim. :A Ne zaman ki bana para kazandırır, o zaman buzlar erir belki. :)

Fakat objektif olarak kıyaslarsak ben her zaman Messi'nin daha iyi bir futbolcu olduğunu savunmuşumdur. Ronaldo belki şu an dünyanın en iyi futbolcusu, Messi ise galaksinin. :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
100 gol nedir abi ya. Adam Kral Kupasında oynar gibi oynamış.

Reaksiyon puanı
161
Puanı
65
Ronaldo geçen yaz Avrupa kupasında beni 3 kez son kuponumu yatırdı, birinde hiç unutmam son dakika penaltısını kaçırdı tam 500 lira kazanacaktık, Messi ile boy ölçüşen Ronaldo kalktı penaltıyı kaçırdı. Beter ol Portekiz dedik, adamlar yata yata kupayı kazandı o ayrı ama o turnuvadan sonra Ronaldo'dan ciddi anlamda soğudum, nefrete yakın hisler besledim. :A Ne zaman ki bana para kazandırır, o zaman buzlar erir belki. :)

Fakat objektif olarak kıyaslarsak ben her zaman Messi'nin daha iyi bir futbolcu olduğunu savunmuşumdur. Ronaldo belki şu an dünyanın en iyi futbolcusu, Messi ise galaksinin. :)
Sanki baska gezegenlerde futbolcu izledide galaksi diyo bide

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,632
Puanı
860
Attığı 100 golün en az 30 tanesi penaltıdır.

@Çiğdem- bu yaz Barcelona hazırlık maçı için gelebilir. Gelirlerse gidersin de gözün süperstar görür... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Her ne kadar Messi'yi daha yetenekli ve başarılı bulsam da Şampiyonlar Liginde 100 gol atmak büyük bir başarı. Tebrik ederim. :)