Netflix Control Z - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1594637017134.png

Netflix'in 22 Mayıs'ta yayınlanan Meksika yapımı ''Control Z'' dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Başrollerinde Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Andrés Baida, Macarena García ve Yankel Stevan gibi isimlerin yer aldığı dizi; bir hackerin okuldaki öğrencilerin en gizli sırlarını ifşa etmesi ve okul düzeninin alt üst olmasıyla gelişen olayları konu alıyor.

İkinci sezon onayını da alan ''Control Z'' dizisi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen hafta diziyi tamamladım, gerçekten sürükleyici ve merak ettiren bir iş olmuş. Genç isimler gayet iyiydi, diziden biraz 'Elite' havası sezdim. Biraz zorlama sahneler de vardı ama izlenebilecek, kısa sürede tamamlanabilecek işlerden biri. :X

Hacker olan isim Raul çıktı, şaşırtıcı oldu. Sofia'ya yaklaşmak için bu kadar şeye gerek yoktu ya, kabul ederdi bence.... Javier'e olan oldu, bu çocuktan nasıl şüphelendiler? Zaten geç geldi okula, o kadar şeyden haberdar olması ya da hacker olacak cesarete sahip olması zordu mantıken. Ben inanmamıştım ona zaten.

Luis öldü sanırım, yazık oldu... Gerry'i ilk başlarda hiç sevmedim ama sonlara doğru ısınmaya başlamıştım.

Yeni sezonunu da bekliyoruz. @Özgür izlemiştin değil mi diziyi? :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen hafta diziyi tamamladım, gerçekten sürükleyici ve merak ettiren bir iş olmuş. Genç isimler gayet iyiydi, diziden biraz 'Elite' havası sezdim. Biraz zorlama sahneler de vardı ama izlenebilecek, kısa sürede tamamlanabilecek işlerden biri. :X

Hacker olan isim Raul çıktı, şaşırtıcı oldu. Sofia'ya yaklaşmak için bu kadar şeye gerek yoktu ya, kabul ederdi bence.... Javier'e olan oldu, bu çocuktan nasıl şüphelendiler? Zaten geç geldi okula, o kadar şeyden haberdar olması ya da hacker olacak cesarete sahip olması zordu mantıken. Ben inanmamıştım ona zaten.

Luis öldü sanırım, yazık oldu... Gerry'i ilk başlarda hiç sevmedim ama sonlara doğru ısınmaya başlamıştım.

Yeni sezonunu da bekliyoruz. @Özgür izlemiştin değil mi diziyi? :bhr:
Başlayıp devam edememiştim. :A 2 bölüm izledim sadece, güzel miydi kalan bölümler? :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Konusu en sevdiğim tarz olduğu için 2 günde bitirmiştim diziyi. İsabela'mın 2.sezonda herkesten alacağı intikamını izlemek için sabırsızlanıyorum. :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt