Cevap Forumda | 1.Bölüm

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ay size bir şey ispatlamak zorunda değilim benim içim dışım birdir ben biliyorum kendimi sıkıntı yok. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,555
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- kalabalık diyenlere oruç başına vurmuş. :F :F
bende kalabalık dedim ama ben korkudan dedim nezaman ben birisiyle başbaşa buluşsam bir olay geliyor başıma bir kere tinerciler bir kere tacizci hepte kız arkadaşlarıma yapıyorlar bir kere denize düştü bir tuzakla onun en yakın arkadaşı söyledi ardından onu eski belediye başkanı onu dudağından öptü tuzağı kuran bide adaşım ozan hasan
Yani böyle kavga çıkar bodrum en güvenli yer ama suriyeliler hariç

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
bende kalabalık dedim ama ben korkudan dedim nezaman ben birisiyle başbaşa buluşsam bir olay geliyor başıma bir kere tinerciler bir kere tacizci hepte kız arkadaşlarıma yapıyorlar bir kere denize düştü bir tuzakla onun en yakın arkadaşı söyledi ardından onu eski belediye başkanı onu dudağından öptü tuzağı kuran bide adaşım ozan hasan
Yani böyle kavga çıkar bodrum en güvenli yer ama suriyeliler hariç
Hahaahaa senin nedenin var onların yok. :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
'1)Para mı Aşk mı ?
Çiğdem- : Para demiştir o aç gözlüler.
GunesinOglu : Yanlış Cevap! Forumun %80'i Aşk derken %20'si Para dedi.Yeni soruya geçelim.'

Ve forumdan Thug Life gelir.

Karnım ağrıdı. :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Gerçekten sorular foruma da soruluyor ve cevaplar ona göre belli oluyorsa iyi bir iş çıkmış demektir.Çiğdem ve Cengiz'in emeğine sağlık güzel ve akıcı bir yarışma olmuş Cevap Sende'nin forum versiyonu olsa gerek :)

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Gerçekten sorular foruma da soruluyor ve cevaplar ona göre belli oluyorsa iyi bir iş çıkmış demektir.Çiğdem ve Cengiz'in emeğine sağlık güzel ve akıcı bir yarışma olmuş Cevap Sende'nin forum versiyonu olsa gerek :)
@gözlemci cidden forumdan 15 kişiye sordum

Elinize sağlık otobüste okudum keyifle. :D @Çiğdem- rezil olmaktan son anda kurtulmuş. :F

@Cengo tekliflere açığım yarışmacı arıyorsan. :A Pardon @GunesinOglu. :A
Teklif çok yakında gelir o zaman.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci cidden forumdan 15 kişiye sordum

Teklif çok yakında gelir o zaman.
Baya uğraşmışsın,ne diyelim güzel ve emek verilen bir yarışma olmuş :) Beğendiğimi söylemiştim zaten :) Biraz daha zorlayıcı sorular sorarak arayada espiriler katarak bu işin üstesinden fazlasıyla gelirsin.