2019 Captain Marvel / Kaptan Marvel - Film Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben Sinemia sayesinde MCU filmi kaçırmıyorum. :D Normalde umrumda olmaz ama 20 lira verip 30-40 liralık bileti almak süper. :D
Sinemia süper bir şey cidden. Arada saçmalayıp üzdüğü oluyor ama çok hesaplı geliyor genel olarak. Tek film bile kurtarıyor aylık ücretini...

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sence Cpt.Marvel, Endgame'in tadını bozar mı? Birden ortaya çıkıp Thanos'u direk dağıtırsa tat kaçırır bence.
Thanos'u direk dağıtacak tarzda bir güç dengesizliği olursa sıkıntı olur. Zaten filmde çok düzgün gösterilmedi Cpt. Marvel'ın gücünün kaynağı ve bunun mantığı. Yani bu devasa gücün düzgün işlenmesi lazım Endgame'de. Oyuncuda sıkıntı yok ama bunu söylemek lazım. Zaten kaliteli bir oyuncu. Marvel evrenine de güzel uymuş Brie Larson. Eskiden komedilerde oynayan bir kadın. Bakma Oscar aldığına. Room sonrası pek iddialı bir rolle de gelmedi. O yüzden klasik tadımlık solo bir Marvel karakter filminde sırıtmadı diyebilirim. Endgame gibi büyük bir filmde ekiple nasıl durur göreceğiz ama bir sorun olmaz gibi hissettim.

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ona bileti ön satışa çıktığı gibi alacağım. :A

Şaka maka bu yaştan sonra Marvel fanı gibi olmaya başladık. :A

Aynısını yapacağım, özellikle IMAX izlemek istiyorum onu. :A

Infinity War sonrası çok normal böyle bir şey olması, gerçekten efsanevi bir filmi her anlamda. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sinemia süper bir şey cidden. Arada saçmalayıp üzdüğü oluyor ama çok hesaplı geliyor genel olarak. Tek film bile kurtarıyor aylık ücretini...

En son bir haber görmüştüm, abonelik sistemi olmadan da bilet satmaya başlayacaklarmış. İyice muazzam bir hal alacak gibi duruyor yani.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Endgame 2 milyarı kesin geçecek ama Avatar'ı geçer mi bilinmez. Eğer Infinity War'dan bile iyi bir film olursa o rekor kırılabilir...

Bana geçecekmiş gibi geliyor adaşım, beklentiyi çok çok yüksek bir noktaya çıkardılar çünkü. Uzun zamandır bir filmin bu denli büyük bir beklentiyle beklendiğini görmemiştim. Özellikle yine sağlam bir film olursa ki olacakmış gibi duruyor, geçme şansı çok çok yüksek bence.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Film pazarlama stratejisi ve Brie Larson'un hem rol için yeterli çekicilikte olmaması, üstüne bir de itici tavırları ile baya antipati toplamıştı. Ama beklediğim kadar kötü bir film değildi.

Brie Larson en azından rahatsız etmedi ama Marvel'in bundan sonraki planlamasını Brie Larson üzerinden yapacağını düşünürsek bence kötü bir tercih.

Samuel Jackson'u görmek güzeldi. Bu gençleştirme teknolojisi The Irishman'de Pacino ve De Niro'ya da yapılacak. Başta korkum vardı ama bu filmde hiç sırıtmadığını gördüm.

Filmin olayları ortadan başlatması iyi olmuş. En azından bir merak duygusu oluşturuyor.

Aksiyon sahneleri fena değil.

Genel olarak ortalama bir film.

6/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Film pazarlama stratejisi ve Brie Larson'un hem rol için yeterli çekicilikte olmaması, üstüne bir de itici tavırları ile baya antipati toplamıştı. Ama beklediğim kadar kötü bir film değildi.

Brie Larson en azından rahatsız etmedi ama Marvel'in bundan sonraki planlamasını Brie Larson üzerinden yapacağını düşünürsek bence kötü bir tercih.

Samuel Jackson'u görmek güzeldi. Bu gençleştirme teknolojisi The Irishman'de Pacino ve De Niro'ya da yapılacak. Başta korkum vardı ama bu filmde hiç sırıtmadığını gördüm.

Filmin olayları ortadan başlatması iyi olmuş. En azından bir merak duygusu oluşturuyor.

Aksiyon sahneleri fena değil.

Genel olarak ortalama bir film.

6/10
Captain Marvel niye çekici olmak zorunda olsun ki? Feminen özellikleri bilerek öne çıkarılmamak istenmiş bir karakter ki gayet mantıklı.

Gençleştirme teknolojisinin Irishman'de nasıl olacağını aşırı merak ediyorum. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Captain Marvel niye çekici olmak zorunda olsun ki? Feminen özellikleri bilerek öne çıkarılmamak istenmiş bir karakter ki gayet mantıklı.

Gençleştirme teknolojisinin Irishman'de nasıl olacağını aşırı merak ediyorum. :)
Thor, Captain America niye çekici olmak zorundaysa o yüzden. :) Sonuçta bunlar artistik kaygıyla yapılan ya da harika oyunculuk gerektiren filmler değil. Brie Larson da harika oynamamış zaten öyle bir senaryo da yok. Sen, Brie Larson çok sevdiğin bir oyuncu olduğu için objektif yaklaşmıyorsun bence. :) Bence onun için de çok iyi bir tercih değil. Room, Short Term 12 gibi filmler onun için daha iyi olur.

Irishman'e Netflix 125 milyon saymış, çoğu da teknoloji için. İyi olur herhalde. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Thor, Captain America niye çekici olmak zorundaysa o yüzden. :) Sonuçta bunlar artistik kaygıyla yapılan ya da harika oyunculuk gerektiren filmler değil. Brie Larson da harika oynamamış zaten öyle bir senaryo da yok. Sen, Brie Larson çok sevdiğin bir oyuncu olduğu için objektif yaklaşmıyorsun bence. :) Bence onun için de çok iyi bir tercih değil. Room, Short Term 12 gibi filmler onun için daha iyi olur.

Irishman'e Netflix 125 milyon saymış, çoğu da teknoloji için. İyi olur herhalde. :D
Bence onlar da çekici olmak zorunda değil. Hatta mevcut Thor ve Captain America oyunculuk yoksunu çok kötü seçimler. :D Ben izlemekten keyif alıyorum Brie'yi. Görüntü olarak da yakıştı.

İyi olacak da işte ne kadar kullanacaklar filmin ne kadarlık kısmında genç olacaklar ve gerçekten 70'lerdeki 80'lerdekinin aynısı mı olacaklar. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bence onlar da çekici olmak zorunda değil. Hatta mevcut Thor ve Captain America oyunculuk yoksunu çok kötü seçimler. :D Ben izlemekten keyif alıyorum Brie'yi. Görüntü olarak da yakıştı.

İyi olacak da işte ne kadar kullanacaklar filmin ne kadarlık kısmında genç olacaklar ve gerçekten 70'lerdeki 80'lerdekinin aynısı mı olacaklar. :D
Valla bence bu filmlerin olayı bu. Yakışıklı, güzel insanlar uçup kaçıyor, sıradan insanlar da hayranlıkla izliyor işte. :D Thor ne oyunculuğu yapacak zaten, oradan oraya çekici sallasın dursun. :D Şimdi bunların en güçlüsü en ihtişamlısı diyorsun sıradan birine oynatıyorsun.

Al Pacino demiş ki settekilere bana 35 yaşındaymışım gibi davranın, sette öyle muamele görüyorlarmış. Demek ki filmin büyük kısmında belki de tamamında genç gözükecekler. Çünkü 35 yaşındaki karakterleri oynuyoruz diyorlar. Hatta Bobby Cannavale'nin dediğine göre De Niro'nun karakteri ondan daha gençmiş. :)

• Harika
Reactions: bazinga