Canan Ergüder'e Kanser Teşhisi Konuldu! 'Menajerimi Ara'ya Ara Veriyor...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1617690304153.png

Başarılı oyuncu Canan Ergüder'den kötü haber!

Milliyet gazetesinden Mesut Yılmaz'ın özel haberine göre Canan Ergüder, meme kanserine yakalandı. Bu sıralar 'Menajerimi Ara' dizisinde rol alan Ergüder'in diziden affını isteyerek ara verdiği ve tedavi sürecine başladığı öğrenildi.

Canan Ergüder ise haberi doğruladı. İşte Canan Ergüder'in açıklaması:
Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım,
Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşicem. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım 'Menajerimi Ara' ekip arkadaşlarıma, Star TV'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım 'a çok teşekkür ederim.

Fav10.net ailesi olarak Canan Ergüder'e şifalar diliyor, hastalığı en kısa sürede atlatması temennisinde bulunuyoruz...

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Yapımdan veya Birsen’den net bir açıklama gelene kadar inanmamayı tercih ediyorum çünkü düşüncesi bile çok korkunç. :( Gerçi son bölümdeki Amerika meselesi akıl karıştırıyor ama lütfen doğru çıkmasın lütfen..

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,026
Puanı
610
ALLAH şifa versin... Umarım tez vakitte iyileşir.😔

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Fanlar haber çıktığından beri doğru olup olmadığını anlamaya çalışıyordu ama işe bakılırsa gerçekten doğruymuş. :( Of gerçekten çok ama çok üzgünüm ve yıkıldım kanser nedir ya. Umarım erkenden teşhis edilmiştir ve kısa sürede tekrar sağlığına kavuşur. :T :T

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Şok oldum. Kadın ameliyat bile olmuş ama kimsenin haberi bile olmamış. Şu ortamda bile diziyi yarıda bırakmak istemeyip çalışmak istemesine büyük saygı duydum.

Dünden beri dalgasına diziden ayrılıp kendini kurtarsın diyorduk ama bu şekilde olmasını beklemiyordum. İnanıyorum ki tedavisi başarılı bir şekilde son bulacak ve yazın geri dönüp batmış Menajerimi Ara'nın finalini toparlayacak.

Tekrardan geçmiş olsun. Tez vakitte şifasını bulsun.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok üzüldüm gerçekten. Açıklamasını görene kadar inanmamıştım ama bir yandan da 29. bölümde neredeyse hiç yoktu sahnesi o aklıma geldi. Ve o zaman da acaba bir rahatsızlığı mı var demiştik. :(

Güler yüzüyle ekibe fotoğrafını yollamış, açıklamasını yapmış. Bu hastalıkta moral çok önemli. Umarım çabucak iyileşir ve güzel haberlerini alırız. 🙏🏻 Geçmiş olsun. ❤️

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Bu arada önemli olan tek şey sağlık ve kesinlikle dizinin derdine düştüğüm falan yok yanlış anlaşılmasın. Ama zaten senaryo eski halinden çok uzaktayken üstüne Feris’in olmayacağı bir Menajerimi Ara hayal etmek imkansız. Umarım finale kadar tekrar sağlığına kavuşur ve başladığı dizinin sonunu da görebilir. :( Bu arada kendisinin son ana kadar dizisine sahip çıkması, ameliyat olmasına rağmen hala rol almak istemesi de ayrıca hayranlık uyandırıcı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ne. :eek: Çok üzgün ve şaşkınım ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten. Allah tez vakitte şifasını versin inşallah. Umarım erken teşhis edilmiştir. :T

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,072
Puanı
410
Çok çok geçmiş olsun acil şifalar, sağlığına bir an önce kavuşması dileğiyle.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok çok üzüldüm ve şaşırdım, büyük geçmiş olsun. Her şeyin başı sağlık, en kısa sürede iyileşip tekrardan ekranlarda görmek dileğiyle.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
O kadar şaşkın ve üzgünüm ki. Hayat dolu bir kadın ve umarım hayat dolu oluşu ile sevenlerinin desteği ile yenecek bu illeti. Acil şifalar diliyorum çok üzgünüm.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
💕💕

C30FB3DD-F4AC-4E04-B927-7FAB28A57BA8.jpeg

ALLAH şifa versin... Umarım tez vakitte iyileşir.😔
Geçmiş olsun.. :( Sevdiğim oyunculardandır kendisi, umarım çabucak sağlığına kavuşur.
------

Çok geçmiş olsun. :(
Şok oldum. Kadın ameliyat bile olmuş ama kimsenin haberi bile olmamış. Şu ortamda bile diziyi yarıda bırakmak istemeyip çalışmak istemesine büyük saygı duydum.

Dünden beri dalgasına diziden ayrılıp kendini kurtarsın diyorduk ama bu şekilde olmasını beklemiyordum. İnanıyorum ki tedavisi başarılı bir şekilde son bulacak ve yazın geri dönüp batmış Menajerimi Ara'nın finalini toparlayacak.

Tekrardan geçmiş olsun. Tez vakitte şifasını bulsun.
Çok geçmiş olsun, umarım bir an önce sağlığına kavuşur :(
Çok üzüldüm gerçekten. Açıklamasını görene kadar inanmamıştım ama bir yandan da 29. bölümde neredeyse hiç yoktu sahnesi o aklıma geldi. Ve o zaman da acaba bir rahatsızlığı mı var demiştik. :(

Güler yüzüyle ekibe fotoğrafını yollamış, açıklamasını yapmış. Bu hastalıkta moral çok önemli. Umarım çabucak iyileşir ve güzel haberlerini alırız. 🙏🏻 Geçmiş olsun. ❤️
Ne. :eek: Çok üzgün ve şaşkınım ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten. Allah tez vakitte şifasını versin inşallah. Umarım erken teşhis edilmiştir. :T
Çok çok geçmiş olsun acil şifalar, sağlığına bir an önce kavuşması dileğiyle.
Çok çok üzüldüm ve şaşırdım, büyük geçmiş olsun. Her şeyin başı sağlık, en kısa sürede iyileşip tekrardan ekranlarda görmek dileğiyle.
O kadar şaşkın ve üzgünüm ki. Hayat dolu bir kadın ve umarım hayat dolu oluşu ile sevenlerinin desteği ile yenecek bu illeti. Acil şifalar diliyorum çok üzgünüm.
Çok geçmiş olsun.