Canımın İçi Saati Belli Oldu

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
nedense bu diziden umutluyum tanıtımları çok başarılı kreys yeni fragmanı çıktı onuda paylaş çok güzel (iffetinde fragmanı çıkmış)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kryes ' Alıntı:
19:30 Startv De Canımın İçin
beyazsoy yüksek tahmin yetenegini
kutluyorum dizinin basarili olmasini
diliyorum
30 Ar Dakkalık Yeni Bölüm Seklinde
Özetsiz Yayınlancak
sağol kardeş ama bu tahmini yaptığım sayfada beni kafaya mi almıstın ne :)))))))) o zananda dedim star haberden boşuna vaz geçmedi. yalnız bu tutumla star foxun rakibi olmuş oluyor :))))))))) iki kanalda ana haberlerini öne çekip ana haberler öncesi ve sonrası günlük dizi koyuyor :)))))) deniz yıldızıyla canımın içi rakip oluyor ..

star güya kendine rakip olarak kanal d yi secmisti paso onu taklit ediyordu :)))))) boyunun ölçüsünü alinca foxa rakip olmayı yegledı :)))))))))) bu arada kanal d starın kendini taklit etmesinden iyi yaralandı akasya durağını kaptı :)))))))) cumartesini kurtardı

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
sağol kardeş ama bu tahmini yaptığım sayfada beni kafaya mi almıstın ne :)))))))) o zananda dedim star haberden boşuna vaz geçmedi. yalnız bu tutumla star foxun rakibi olmuş oluyor :))))))))) iki kanalda ana haberlerini öne çekip ana haberler öncesi ve sonrası günlük dizi koyuyor :)))))) deniz yıldızıyla canımın içi rakip oluyor ..

star güya kendine rakip olarak kanal d yi secmisti paso onu taklit ediyordu :)))))) boyunun ölçüsünü alinca foxa rakip olmayı yegledı :)))))))))) bu arada kanal d starın kendini taklit etmesinden iyi yaralandı akasya durağını kaptı :)))))))) cumartesini kurtardı

evet star foxun basını belaya sokacak gibi :)

çünkü canımın içi yayın saati 19:30 Star Ana haber Biter Bitmez Koyacaklar şimdi beni affet m.yüzyıl aralarinda iyice sisiriler sabah aksam reklam dönmeye baslar dedigine katiliyorum star taktik değistirdi

tablo görüyolar baktılar beni affet reytinglerde günlük diziler kılasında reyting aliyor hop boş saate yeni dizi monte :)

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
İki Aile'nin yerine yayınlanabilir... Beni Affet'den önce...

ozaman foxun unutma beni dizisinin reytingleri düser fox bi darbede ordan yer çünkü 2:30 gibi alio genelde ab bölümünde unutma beni o civarlar share ve reytingleri düser fox dizileri ayvayi yer ozaman

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Dizinin başarılı olması zor bence. Yani ilk 10'a filan girmesi zor. Ama ilk 25'e girer bence :)

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Dizinin başarılı olması zor bence. Yani ilk 10'a filan girmesi zor. Ama ilk 25'e girer bence :)

foxun rakibi olacaga benziyor eger deniz yıldızının basarisini ele geçirirse isler değisir :)))))

deniz yıldızı 500 küsür bölümlerde sıkıntıdan patlamistir millet yeni bir kitle olusan reytinglerden olsa tahminim ab ve totalde ilk 15 de olur asil soru yeni bir hayat nolcak ?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kryes' Alıntı:
ozaman foxun unutma beni dizisinin
reytingleri düser fox bi darbede ordan
yer çünkü 2:30 gibi alio genelde ab
bölümünde unutma beni o civarlar share
ve reytingleri düser fox dizileri ayvayi
yer ozaman

beni affetın saatiyle star pek oynayamaz hatta iki diziyi calistirmaz çünkü iki dizinin yapımcısı aynı zaten dikkat ederseniz beni unutma biter beni affetin özeti başlar En fazla beni affetı beni unutmanın bitis saati 16:45 e çekebilir okadar

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
haberlerden şişen halk bu diziyi izleyebilir.. yavan bir komediye benziyor ama yinede izleyip öyle karar vereyim..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Izleyeceğim. Özellikle uzun zamandır Dadı, Belalı Baldız gibi kısa ve komik dizilere muhtacım

Hafız

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
205
inşallah iyi reyting alır ben izliyeceğim STAR TVyi kutluyorum güzel dizi :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Aa ben 20.00da yayınlanır diye düşünüyodum. Yeni Bir Hayat'ın akıbeti ne olacak acaba?:D

Bence saati gayet iyi. Deniz Yıldızı artık baydı. O saatte haber izlemeyip dizi izleyenler için iyi bir alternatif.

Amma iyi reytingler alabileceğini sanmıyorum. Burası Türkiye burda öyle her sitcom tutmaz.:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni Bir Hayat gündüz kuşağına alınır herhalde. 19.30 yaz için erken bir saat aslında. O saatte kolay kolay TV izlemem yazın ama ilk bölümünü izleyeceğim en azından. :)

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
3 5 arasi alir

beni affet 4 6 arasi alii super

Son düzenleme: