'Camdaki Kız'da Hayri Karakteri İçin Hangi İsimlere Teklif Gidecek? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1623245448845.png

'Camdaki Kız'da Hayri karakteri için hangi isimlere teklif gidecek?

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, başrollerini Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizi bu hafta sezon finali bölümüyle ekrana geliyor.

Yayınlanan sezon finali fragmanında merakla beklenen Hayri karakterinin dahil olacağı öğrenilmişti. Ancak bölüm içerisinde yüzü gözükmeyecek olan karakter için Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz'e teklif gideceği öğrenildi.

Öte yandan bu karakter için ilk olarak Uraz Kaygılaroğlu'nun adı geçmişti.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Burak Deniz'in dizisinin daha 5-6 bölümü var ayrıca bu ara diziden diziye koşuyor. Onun olacağını sanmam ve umarım kabul etmez. :(

Erkan Kolçak Köstendil'in dizisi de daha yeni bitti, biraz dinlenir bence.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Bence ikisi de genç kalıyor sanki ama bilemedim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Burak Deniz'in dizisinin daha 5-6 bölümü var ayrıca bu ara diziden diziye koşuyor. Onun olacağını sanmam ve umarım kabul etmez. :(

Erkan Kolçak Köstendil'in dizisi de daha yeni bitti, biraz dinlenir bence.
Sedat karakteri için Uraz'a teklif gittiğini düşünüyordum, ama Hayri karakteri için gitmiş meğer. :eek: Umarım üçü de bu bataklıktan uzak durur. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sedat karakteri için Uraz'a teklif gittiğini düşünüyordum, ama Hayri karakteri için gitmiş meğer. :eek: Umarım üçü de bu bataklıktan uzak durur. :A
Ohaa, umarım ikisi de Uraz kadar akıllı çıkar. :A Zaten içimdeki hisler Burak Deniz kabul etmeyecek diyor, öyle olursa nolursa olsun umrumda değil. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ohaa, umarım ikisi de Uraz kadar akıllı çıkar. :A Zaten içimdeki hisler Burak Deniz kabul etmeyecek diyor, öyle olursa nolursa olsun umrumda değil. :A
Umarım. :A Ben bu karakter için daha büyük birini bekliyordum hatta aklımda nedense Celil Nalçakan falan geçmişti. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Umarım. :A Ben bu karakter için daha büyük birini bekliyordum hatta aklımda nedense Celil Nalçakan falan geçmişti. :A
Celil Nalçakan'ın halihazırda hem dizisi var hem de 2 sezon daha garantisi var. :A İsimden dolayı benim de aklımda canlanan daha büyük birisiydi ama Nalan'ın destekçisi oluyordu sanırsam, işte orada da Nalan'a daha yakın birisi geçiyor aklımdan ve Burak Deniz büyük risk bölgesinde. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Celil Nalçakan'ın halihazırda hem dizisi var hem de 2 sezon daha garantisi var. :A İsimden dolayı benim de aklımda canlanan daha büyük birisiydi ama Nalan'ın destekçisi oluyordu sanırsam, işte orada da Nalan'a daha yakın birisi geçiyor aklımdan ve Burak Deniz büyük risk bölgesinde. :A
Umarım sevmediğimiz birisi olur. :A Sevdiğimiz bir ismin böyle bir dizide harcanması üzücü olur. :A

Bu arada yüzünün gözükmeyeceği çıkmasaydı ortaya, ara ara bakacaktım merak ettiğimden o karakter kim diye .:F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Umarım sevmediğimiz birisi olur. :A Sevdiğimiz bir ismin böyle bir dizide harcanması üzücü olur. :A

Bu arada yüzünün gözükmeyeceği çıkmasaydı ortaya, ara ara bakacaktım merak ettiğimden o karakter kim diye .:F
Umarım ya, hadi sadece sevdiğimi bırak da Burak olursa durum vahim, izlemeye kadar yolu var. :A

Ben konuya girince tamamen şans eseri gördüm, yoksa hala görünecek ve sürpriz olacak sanıyordum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben o kadar değilim de Burak, Hazal gibi gibi favori isimlerim olursa şans veriyorum. :A

Kardeşim Onur Güvenatam'ı zarara sokma planı mı yapıyorsunuz bunlar ne. :F Engin Akyürek gelsin Sefirin Kızı'ndan rezil senaryo deneyimi de var. :A
Nalan aşık olacakmış bu karaktere. :eek: Hem şoförü, hem evli ve çocuklu birisiymiş Hayri. Herkes Erkan olsun diyor, Uraz ve Burak baby face olmaz yazmışlar. :A

Erkan olsun bence de, en azından Burak, Uraz'dan iyidir. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Nalan aşık olacakmış bu karaktere. :eek: Hem şoförü, hem evli ve çocuklu birisiymiş Hayri. Herkes Erkan olsun diyor, Uraz ve Burak baby face olmaz yazmışlar. :A

Erkan olsun bence de, en azından Burak, Uraz'dan iyidir. :A
Bir de partner haa, hadi Uraz bi nebze de Burak hiç yakışmaz. :A

Erkan > Burak mı dedin sen ben mi yanlış anladım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Erkan Keka abim daha yeni dizisini bitirdi bence bir süre dinlenmeli. Karakterin nasıl birisi olduğunu bilmediğim için kim uygun bilemiyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
OGM'nin yaşadığı kafayı anlayamıyorum. :F Uraz, Burak Hayri'lik değil ki. Genç kalırlar role. Erkan Kolçak Köstendil gibi daha büyük isimler gerekiyor.

Bu arada Hayri kitapta şofördü. Burada kart göründüğüne göre temizlik görevlisi falan herhalde. Kitapla alakası zaten yoktu dizinin, şaşırmadım bu işe. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Burak böyle bir saçmalığı kabul etmez. Ecünnü Uraz'ın da Burak'ında yanında anneleri gibi durur.

Daha yaşlı birini bulsunlar.