Camdaki Kız'ın Yayın Tarihi Neden Ertelendi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
camdaki-kiz-1-bolum-2-fragmani-yayinda-sedat-ile-nalanin-ilk-karsilasmasi.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın yayın tarihinin neden ertleendiği belli oldu.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği dizinin 1 Nisan'da başlayacağı açıklanmış, ardından yayın tarihi 8 Nisan'a alınmıştı. Dizide Sedat karakterini canlandıran ve Burcu Biricik'le başrolü paylaşan Feyyaz Şerifoğlu'nun korona testinin pozitif çıkmasının ardından çekim takviminin değişmesi nedeniyle bu gelişmenin yaşandığı öğrenildi.

Camdaki Kız, ilk bölümüyle 8 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Ne idüğü belirsiz adam bir kaç ay içinde başrole kadar getirildi, bu torpil nereden geliyor merak ediyorum. Ne şans var şu insanlarda bizim aksimize.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Nesi parlak ayol, sizde her önünüze gelene parlak diyorsunuz biraz seçicilik ama değil mi. :A
Kubilay'dan iyidir. :A Ayrıca yeteneği konusunda benim de soru işaretlerim var ama dizinin yeni fragmanında sırıtmamış iyi yönetmen ve senaryo elinde parlayabilir. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Kubilay'dan iyidir. :A Ayrıca yeteneği konusunda benim de soru işaretlerim var ama dizinin yeni fragmanında sırıtmamış iyi yönetmen ve senaryo elinde parlayabilir. :A
N*h iyidir. :A Sevmediğin oyuncuları da koysan CK'ya sen olumlu yorum yaparsın. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Şu sıkıntılı günlerde acele iş yapmanın sonucu bunlar. Şu günlerde takvimlerin esnetileceği yerde daha çok sıkılaştırıyorlar.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Birsen'in "Camdaki Kız'ın başrolü kovid oldu" diye başlık attığını görünce Burcu hastalandı sanıp korktum. :( Sağlık her şeyden önemli o yüzden yapacak bir şey yok geçmiş olsun.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçmiş olsun. Yayın için bu kadar acele edilmeseydi, stoklu gidilseydi rahat rahat yayınlanırdı ilk bölüm. Ne kadar geç başlarsa o kadar zorlaşır işi.